Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az elektromos “kombi” Porsche autókról mint a Taycan Turbo S Cross/Sport Turismo?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek összességében és mi a véleményetek külön a külsejéről?


[link]


83 millió forint a “legfapadosabb” verzió… Extrákkal bőven 100 milla felett van.


89 millióért már Ferrari Romát is lehet venni.



2022. szept. 15. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Semmi, van ra kereslet akkor eladjak, attol mert csoro vagyok nemfogom fikazni
2022. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%

89 millióért már belvárosi lakást lehet venni.

89 millióért már házat lehet venni az agglomerációban.

89 millióból már repülőgépet vagy helikoptert lehet venni.

2022. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, vagy Porschét, mint láthatod.
2022. szept. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
#2 akinek van 89 milliója egy autóra, annak van 250 milliója egy házra is. Ne tegyünk már úgy mintha csak az egyik valósulhatna meg.
2022. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 Látom átjött a lényeg...
2022. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ennyi pénz nem okoz problemat kiadni egy autora az kb mindent megengedhet maganak.
2022. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy a kérdező mire kíváncsi. Én 911 (997.2) tulajként és 924-944-964-986 extulajként azt mondom, hogy nem én vagyok a célcsoportja. Kedvenc márkám a Porsche, de csak a sportkocsijaik. Mindig van is nekem egy, a hétköznapi autó mellett "játszósnak". A 911 a nagy kedvenc, az pl számomra sokkal nagyobb különleg, mint akármelyik jóval drágább vagy presztízsesebb sportautómárka.

A kérdésben szereplő típusokkal pedig anyagi szempontból nagyon jól gondolkodott a Porsche. Sokkal tömegigényszerűbbek, de a Porsche sajátos megoldásaival, technikai színvonalával.

Mint egy aranyfésű. Ugyebár ékszereket szokás készíteni aranyból, nem szimpla használati tárgyakat. Tehát Porsche minőségű és árú hétköznapiasan praktikus járművek. Persze klasszisokkal nagyobb teljesítménnyel és minőséggel. A Porsche kassza csilingel, van miből fejleszteni az általam is kultivált szegmenst.

2022. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!