Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem szólnak az első hangszórók...

Nem szólnak az első hangszórók? Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
Leállítás előtt még működött mind a 2. Este beindítottam a kocsit, és csak a hátsó hangszórók szólnak, az elsők egyáltalán nem. Egyszerre nem mehetnek tönkre, és a kábel sem csúszhat, vagy törhet meg, legalábbis nagyon kicsi az esélye. Nem lett elállítva, bár van olyan gomb amit tekerni kell jóbra balra, es lehet állítani, hogy az első vagy a hátsó szóljon. Hiába tekerem, csak a hátsók szólnak az elsők egyáltalán nem. Opel Astra F 1.6. Mit jellene megvizsgálni? Előre is köszönöm!
2022. szept. 16. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár az a gomb is tönkremehetett, ami ezt állítja. Én még a biztosítékokat is ellenőrizném, bár nem értek hozzá és a típust sem ismerem.
2022. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gomb működik.
2022. szept. 16. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosítékok?
2022. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz, hogy simán beszart a rádiód végfoka? Vedd ki a rádiód, és húzt le a hagszóró csatiját. Majd fogsz egy ceruzaelemet és két szál drótot, és külön-külön adsz egy pillanatra áramot az első hangszóróknak, ha pattogó hangot hallasz, akkor a hangszórók és a vezetékezés rendben van, és vehetsz másik rádiót.

[link]

2022. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen arra is gondoltam. Köszönöm a linket, a hétvégén rá nézek.
2022. szept. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!