Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legtovább tartó autó...

Melyik a legtovább tartó autó illatosító típus?

Figyelt kérdés
Zsák, konzerv, fadugós, szellőzőrácsos, stb?

2022. szept. 18. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, amelyiknél lehet szabályozni a kipárolgás mértékét, azaz az utántöltő folyadékosok, Ambipur és társai. Az ilyen felakasztható wunderbaum típusú akármik gyorsan kipárolognak, tök mindegy, hogy milyen kiszerelésben vannak. Nincsen korlátozva a kipárolgás, úgyhogy gyorsan elillan. Ha hosszú távra akarsz illatosítót, akkor vegyél egy utántöltőset és tekerd le minimumra. Nekem 1-2 hónapot kibír egy utántöltő még akkor is, ha maximumra van állítva.
2022. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most az autó"dezodor"-on gondolkozom..


Ott legalább nem lóg semmi baromság sehol.. a wunderbaummal is az a bajom azon felül hogy 1 hétig se tart, hogy nem tudom hova tenni.. :D

2022. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Off topic: létezik a Wunderbaum new car-hoz nagyon közeli illat folyadékos kivitelben?
2022. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokáig lógatóst használtam és havonta cserélgettem. Addig kb kitartottak ezek a lapillatosítók. Mivel nem drága, így minden hónapban belefér a csere. Azóta sajnos meg is szűnt amit nagyon szerettem: OBI-ban árulták, hosszú csík lap a végén egy bambuszdarabkával. Nem volt olcsó, mert kb 5 éve is 1500Ft körül volt, az áremelkedéseket figyelembe véve ma simán 2-3e Ft lenne, de nagyon jó illata volt, simán megvenném. Így átszoktam a Wunderbaumra. Abból is a feketére. A többi nekem annyira nem jött be. Így egy idő után már inkább nem kísérleteztem vele, vettem a szokásos feketét.

Spray-s autódezodort, autóparfümöt is próbáltam. Az a baj vele, hogy gyakran kell fújkálni. Beülök, befújom, érzem. Másnap valamit nagyon halványan érezni, de két nem múlva legkésőbb megint fújkálni kell. Én ehhez lusta vagyok.

A mostani autómhoz gyári illatosító rendszer van. Egy kis gumiszerű lapkát kell beletolni, abban van az illat. Ezt elektromosan fűti, ekkor szabadul fel és lehet érezni az utastérben. Előnye, hogy nem lengedez semmi a a tükrön, nincs semmi feltűzve a szellőzőrácsra, így nem is folyhat ki, nem is karcolhatja össze, nincs szem előtt. Cserébe még drágább és egy ilyen illatpárna sem tart ki sokkal tovább 1-1,5 hónapnál.

2022. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!