Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az álom prémium vagy luxus...

Mi az álom prémium vagy luxus autótok, amit vennétek ha nagyon gazdagok lennétek és miért pont az?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 16:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
95%
70-es évekbeli autót, talán egy Mercedest. Jelen autók között nem mozgat meg semmi. A-ból B-be biztonságosan elvigyen.
2022. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
19%

7. Milyen egyértelmű kérdés???

Ilyeneket az óvodában kérdeztünk egymástól, semmi értelme az ilyen töltelék kérdésnek !!!

2022. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
5%

13.-ra.


Akkor menj át az ezotéria rovatba, és oda is írd ki minden kérdéshez!

2022. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%
Vagy egy b8as facelift Passat, mert aoukámnak facelift elotti van, nekem nagyon tetszik, de a facelift még szebb, vagy egy Ford Mustang GT, mert ez egy olyan sportkocsi, ami megfizethető, hiszen 20-30 millió forintért már lehet venni újonnan, és van is benne erő.
2022. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
Lexus dízel
2022. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

“Miért kell, hogy az álomautó "luxus" vagy "prémium" legyen?”


Légyszíves idézd már, hogy hol írtam olyat, hogy egy álom autónak feltétlenül luxusnak vagy prémiumnak kell lennie! (?)


Látom a szövegértés nem megy… Én nem mondtam ilyet.

Felőlem lehet valakinek egy Kia Picanto is álom autó, nekem azzal sincs bajom… Viszont a kérdés az volt, hogy “Mi az álom prémium vagy luxus autótok”! Ez az állításoddal ellentétben nem tartalmazza azt a kijelentést, amit írsz. Csupán én most nem arra vagyok kiváncsi… De nyugodtan írd meg, hogy melyik a kedvenc nem luxus/prémium autód egy olyan kérdés alatt ami ezt kérdezi.


Ha megkérdezik, hogy mi a kedvenc leves ételetek, Te nem írhatod oda, hogy neked a pacalpörkölt a kedvenc ételed és hogy “miért kéne hogy a kedvenc ételem egy leves legyen?”, mert a kérdés nem az volt hogy mi a kedvenc ételed. Azt viszont oda írhatod, hogy a kedvenc levesed az a gulyásleves, de a gulyásleves összességében csak az 6. kedvenc ételed, mert megelőzi a pacalpörkölt, a szecsuáni csirke, meg a franciakrémes, stb.


Remélem érthető…


Valóban a válaszod kedves első, egy tipikus gyakori kérdéses, értetlenkedő első válasz volt.

Holott nem a kérdésemmel volt baj, hanem a szövegértéseddel.

2022. szept. 18. 17:58
 17/32 anonim ***** válasza:
23%
Lada 1500
2022. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
94%
Ferrari, Corvette és egy luxus lakóautó.
2022. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%
Ford Ranger, mert nagyon vagany es lehet rajta szallitani motort/quadot vagy akarmit
2022. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
88%
Tesla
2022. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!