Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról, hirdetésről? (hasznaltauto)

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 18. 23:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
bazz most nezem rossz topic
2022. szept. 18. 23:21
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Jelentettem a rossz topicot.
2022. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Mégis mit kéne gondolni? Van véleményem róla de megtartom magamnak.


121 ezer egy 10 éves pályaautóban mi? gagyika

2022. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Behozott autó így érdemes lehet Carverticalon vagy hasonló oldalon lekérni, a kárpitnak szerencsés színe van mert képeken annyira nem látszik rajta a minimális kopás, de a kormányon azért látok ott valamit, aminek 121 ezer kilométer után nem kellene ott lennie szerintem (nekem nem volt F30-am de E90-em igen, ennél több kilométerrel sem volt kopott, bár az fekete bőr belsejű volt). Lehet hogy csak tükröződés, de ennyiért ilyen használt autó vételekor a minimum a teljes utánajárás, nem költség a vételárhoz és a lehetséges utólagos költségekhez mérten.


Amúgy meg szép autó, de 10 évesen már hiába néz ki újnak, számítani kell rá hogy be tud már csúszni 1-2 nem pénztárcabarát szervizköltség. Ez ilyen. Nekem személy szerint ez egy szimpatikusabb hirdetés. [link]

2022. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Csúnya a felni, nem illik hozzá. Beltér szép. A többi menetközben kiderül. 2000-es, 245LE motor nem egy nagy durranás.
2022. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
"180 Motorszám természetes elhasználódás miatt olvashatatlan" Tehát valami tákolt motorcserés cucc, km 3x annyi lehet benne, van szét lett ütve. Az mondjuk szerencsés, hogy az ültetés és a felni be van íratva. Az meg jó kérdés, hogy 5 hónap után miért eladó megint
2022. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#3 nyugodtan elmondhatod.

#4 szia nagyon köszi a választ, ma én is alaposan átnéztem, a kormány nekem is necces volt, bár vajbőrre gyanakodtam csak. sajna ezek a kocsik tényleg sokszor szétvannak hajtva, a minőség és az egyébként nem rossz teljesítmény fényében.. persze, 121k kilcsi nem tűnik soknak, és felületesen egy ilyen hirdetésből nem jön le. a linket nem dobja be, azt írja nincs ilyen kódszám viszont nagyon kíváncsi lennék, esetleg megnézed, hátha fent van még? köszönöm, ment a pipa :)

#5 (y)

#6 Szia, ez ügyfélkapu ? :) Én is lekértem, bár csak átfutottam gyorsan, de ez így valóban gázos. Ma felhívtam az eladót, még az előbb, "haverja hozta be, kb. 1 éve, nem tudja mikor, fél éve vette".. ez már egy olyan story számomra, ami eltántorít a megnézésétől is. Köszi az infókat egyébként, és tényleg kíváncsi lennék, honnan lehet ezeket leszedni, pl. tulaj cseréket ! :) köszi.

2022. szept. 19. 17:00
 8/20 MGéza ***** válasza:
45%

"motorszám természetes elhasználódás miatt nem olvasható"

Ez a hét vicce egy 10 éves, 121000km-et futott autónál. Már itt érdemes elhessegetned magadtól a gondolatát is.

2022. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
már a gondolat el is hessent a telefonbeszélgetés után :D viszont kíváncsi vagyok, hogy pl 4-es mit ajánlott, illetve hogy honnan lehetett leszűrni ennyi adatot, bár gondolom, hogy ügyfélkapu:D
2022. szept. 19. 18:13
 10/20 anonim ***** válasza:
@9, egy piros 330i-t ajánlottam 2018-ból majdnem pont ugyanennyiért, 100 ezer kilométerrel első tulajtól aki magyar és az autó is végig az volt. De ezek szerint elvitték. Nem csoda, tényleg egyben volt nagyon.
2022. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!