Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Biztosítás nélkül mennyibe...

Biztosítás nélkül mennyibe kerülne az autómentés, ha Horvátországban valami olyan probléma történne az autóval, ami miatt nem tudnék tovább menni?

Figyelt kérdés

És mi a teendő ilyen esetben?

Kit kell hívni egyáltalán, ha ott maradok az út szélén? Horvátországban keressek autómentőt, vagy Magyarországon?


2022. szept. 19. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Ha USÁban rohadsz le akkor magyar vagy amerikai trélert hívsz?

[link]

2022. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

1. Mielőtt hosszabb útra indulok, átnézetem az autót egy megbízató szerelővel.


2. Ha mégis történne valami, még Horvátországban is van autójavító.


3. Fentiek ellenére évekkel ezelőtt Szerbiában hengerfejes lett az autó. Javítására kb. egy hetet mondtak + 4000 dolcsit. Mondtam, hogy a feléért odaadom az egész autót. Végülis 350 km trélert megúsztam 350 dollárból.

Ma már "kicsit" drágább lenne.

2022. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es, ha nem 1990-ben volt ez, akkor kis hamis vagy, mivel itthon Mo-on belül is van 60-100ezer egy 50 km-es autószallitás...


A kerdezőnek azt tanacsolnam, hogy a nyilvan atnezetett autora kössön biztosítast, azzal ha nem öreg az autó egy 10-15 ezerért platina/gyémánt/kriptonit fokozatú biztosítasban kapsz kovsi hazaszallitas fedezetet is.

En a 20 eves kocsimmal nem köthettem ilyet, 250-300 e HUF költséggel számoltam.

2022. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Nagyjából akkor volt, valamikor a 90-es évek közepén.

De, két éve 175 ezerért hozták haza az autómat olyan 250 km-ről. Szétesett a kuplungom.

Igaz, jó sok szállítót felhívtam.

2022. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!