Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy BMW e46-om 330I...

Lenne egy BMW e46-om 330I Szép állapotban van mint motorikusan mint esztétikailag Elgondolkodtam hogy meg kene turbósítani Valaki jártas ebben a témában? Mennyibe fájna és mennyire érdemes ezeket megturbósítani?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban szép állapotban van akkor ne csinálj vele semmit, hagyd gyári állapotban. Pár év és aranyat fog érni. Kár elpazarolni a megmaradt értelmes példányokat.
2022. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár már hozzányúlni, ha szép állapotban van. Amúgy szerintem 3 millában benne egy közepesen igényes turbósítás. Mikor még sokat forogtam BMW-s körökben, akkor 1,5 körül volt egy 4 hengeresnél. Ennek minimum 5 éve, és azóta brutálisan drágul minden.
2022. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak hozzá kitek, de én sem nyúlnék hozzá.
2022. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Turbós benzines BMW-t találsz a föld alól is újat és használtat is, de szívót már nem. Én szintén nem nyúlnék hozzá.
2022. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

M54b30-ban már kevés tartalék van turbósításhoz, ez nem az M10-M20 már. Ez a motor az utolsó jó BMW szívómotor.


Az autó értékének a fele rámenne, és sohasem lenne folyamatosan tökéletes.


Ha turbós kell, add el és vegyél egy 335i-t.

2022. szept. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!