Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megrázott a gyújtótrafó?

Megrázott a gyújtótrafó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában eléggé erőteljesen rángatni kezdett az Astrám minden sebességfokozatban.

Légtömegmérőre gondoltam, de ma reggel miután beindítottam, hozzáteszem elsőre be sem akart indulni, a járó motornál elég erőteljesen megrázott a gyújtótrafó, és nem is egyszer, Magához a trafóhoz nem nyúltam, csak a közelében volt a kezem. Áthúz a kezemre. Gondolom ez nem normális. Lehet, hogy ez okozza a rángatást és a nehézkes indítást? Vagy testelési probléma lehet? Előre is köszönöm!



#Ráz a gyújtótrafó, hibás gyújtótrafó
2022. szept. 20. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.
2022. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ott valami testelési hiba lesz, te voltál a testelés arra a pillanatra.
2022. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És vajon hol lehet a test az autón?
2022. szept. 20. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol. Az egész autó a test. Mármint a fém részei.
2022. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a motortérben keresném.
2022. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha G Astra, akkor itt egy cikk a testelési hiba megtalálásáról:

[link]

Sorozatban ette a trafókat.

2022. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
F Astra
2022. szept. 20. 19:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Hívtam egy autódiagnosztikást aki rá kötötte műszerre az Ástrát, és megállapította hogy az üzemanyag ellátással van probléma. Azért rángat mert nem jut elég üzemanyag a hengerekbe. Ez hengerenkénti befecskendezővel van ellátva, tehát nem tudom, hogy az üzemanyag szivattyú vagy a befecskendező szelepek adták meg magukat. Beindul, alapjárat van. Az egyik gyújtókábelen talált hibát, és az húz át a motorblokkra onnan pedig a trafóra. Úgy néz ki, hogy egy gyújtókábelt kell cserélnem, de az üzemanyagellátással meg vagyok lőve.
2022. szept. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!