Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam az autót, adás-vételi...

Eladtam az autót, adás-vételi lepecsételve. Mégis jött a büntetés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Adás-vételin pontos dátum percre pontosan, a kormányablak pecsétet megkapta, de rá egy napra kaptam egy büntetést.

2022. szept. 20. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Bemész és bemutatod, hogy eladtad az autót. Valószínűleg még nem írta át, de már használja az autót az új tulaj.
2022. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy napra rá kapsz büntetést az valószínű hogy régebbi mint egy napos és az a tied lesz.
2022. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az, hogy az enyém, az kivan zárva. Budapesti vagyok a büntetés pedig Szombathelyi.
2022. szept. 20. 20:45
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Go rendőrség, és bemutatod az adásvételit, ennyi.
2022. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Az mégiscsak a Tied lesz!

A gyorshajtásos büntetést MINDIG a Vas megyei rendőrfőkapitányság küldi, ők dolgozzák fel a beérkező büntetni valókat.

Én is pesti vagyok és kaptam (kaptunk) évek alatt kettőt onnan pesti gyorshajtásra.

30e..

2022. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pontosítás: Az autót Budapesten 17.én adtam el szombaton. Héfőn megkapta a pecsétet az okmanyban, kedden jött a bünti Szombathelyről. A helyi hatóságoknak is felmutathatom az adásvételit vagy a Szombathelyivel kellene felvenni a kapcsolatot? Nem volt még ilyennel tapasztalatom!
2022. szept. 20. 20:53
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm az infót, akkor sajnos benyaltam! :D
2022. szept. 20. 20:57
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
A bünti valószínűleg nem ér át 2-3 nap alatt, főleg ha a posta kézbesíti. A levélben szerepelnie kell, hogy hol és mikor történt az az esemény amiért megbüntettek.
2022. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%

kedves kérdező: ezt ugyan senki nem mondja, de még a szerződés aláírása után rögvest be kell ballagni az ország legközelebb lévő kormányablakába, hogy ez a történet ne fordulhasson elő.


Sajnos ezt fizetned kell. Mondhatnánk tandíj. A vevő ezt tudta.

2022. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

#9, nincs igazad. Ezért van óra perc is feltűntetve az adásvételin. Ezzel le van védve az eladó. Na meg aztán szombaton hová ballagnál be? Mi van ha a vevő már az első autópályára felmegy matrica nélkül? Akkor azt is te fizeted?

Kérdező. Mindegy hogy hol történt a gyorshajtás, összesen két helyről kaphatsz levelet.

[link]

Mivel már kedden megkaptad a levelet, azt még pénteken (vagy előbb) adták fel, és addigra már fel is dolgozták az ügyet. Ez még egészen biztosan a te sarad.

2022. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!