Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő amíg feltölt 0-ról...

Mennyi idő amíg feltölt 0-ról 100 ra s kocsi akkumulátora kb?

Figyelt kérdés
Köszi szepen

2022. szept. 25. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy mennyi ideig kell tölteni ahhoz hogy beinduljon?
2022. szept. 25. 16:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt nem gondoltad komolyan... Mekkora az aksi? Mennyivel tölt a töltő? Hány százalékon van pontosan(0%-ra nem fogod lemeríteni)? Mennyit futott az autó? Ezek hiányában nincs jó válasz. 20 perc és 1 nap között.
2022. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0-ról? Örökkévalóság, soha nem fog feltölteni. Az ólomakkumulátor körülbelül 50%-ig képes lemerülni, ha ez alá esik, akkor az az akksi menthetetlen.
2022. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erosen fugg attol hogy mekkora az akku es a tolto mire kepes. Egy alap 2Ah-s toltonek kb. 24 ora kell hogy teljesen feltoltson egy atlagsuzukis 48Ah-s akkut, 45-60 perc alatt talan tud annyit tolteni bele hogy meginduljon a kis benzines motor. Egy 70+Ah-s diesel akkunak lehet hogy kell masfel-ket ora vagy tobb is.
2022. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régebbi suzukit vettem nemrég és nem nagyon lesz használva azért kérdezeztem, köszi
2022. szept. 25. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni automata tölttőt. Karbantartó ciklussal kezdi a töltést. Ha kész a töltés 100%ra akkor atáll csepptöltésre. Gyakorlatilag folyamatosan rajta hagyhatod a töltőt nem megy tönkre lemerülés miatt az aksi.

Ez a legtutibb módszer sokat álló autóknak.

2022. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 1 órát kocsikázok vele akkor feltölt szerintem.
2022. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!