Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy korosabb Suzuki Swiftet...

Egy korosabb Suzuki Swiftet vásárolnék, de nagyon hosszú a lábam és a kormányhoz teljesen hozzáér, vagyis így nem tudom vezetni. Állítható vajon a kormány?

Figyelt kérdés

#kormány #Suzuki #kormányállítás
2022. szept. 25. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt régi suzuki de az nem volt állítható.
2022. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kormány nem állítható, de az ülést hátra lehet ám tolni


Az nem jó?:)


Szerintem ha nem vagy 2 méternél magasabb vagy 150 kilónál nehezebb nem lehet gond az öreg swift ben sem

2022. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem állítható, egyik sem, GL-GC-GLX ben viszont mások az ülések. a GS GLS-t felejtsd el az kagylós sportülés kva kényelmetlen hányadék, a GL-GA az jó nekem is az van de előre néz a fejtámla. a GC GLX a legjobb abban el tudsz terülni és széles az oldala is, kényelmes fejtámlával azt told hátra. A megfelelő öüléspozícióa a kresz szerint: a csuklóid alja érjen a kormányhoz teljesen kinyújtott karoknál, benyomott kuplungpedálnál nem lehet egyenes a lábad az túl hátul van már. Üdv egy régi swiftes.
2022. szept. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!