Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennének olyan autót, ami...

Vennének olyan autót, ami gyárilag kettősüzemű, benzin-gázos volt, de a gáz ki lett belőle szerelve?

Figyelt kérdés

Volvo S60 Bi-Fuel

Nagyon jó állapotban van, de az frusztrál, hogy gáz is volt benne eredetileg. Ha tisztán benzines lenne, akkor biztos megvenném.



2022. szept. 29. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Én átalakitott benzin-gázos autót se vennék...


10 évente cserélni kella gáztartályt, alig van hely ahol le lehet vizsgáztatni, csaka baj van vele, ma már nem lehet vele sporolni

2022. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Revolúcióbiológus ***** válasza:
100%
Az az S60-as nem LPG-benzin üzemű volt, hanem CNG-benzin. Ez ugyanaz a földgáz, ami most piszok drága lett piaci áron, ezért érthető, ha nem érte meg megújítani az előző tulajnak tovább a gáz vizsgát. A tartály nagy nyomáson tárolja a sűrített földgázt, sokkal szigorúbb követelmények vonatkoznak rá, mint egy sima LPG-tartályra, s kb. 10 év az élettartama, utána kötelező újat beszereltetni 2-300.000 forintért.
2022. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs benne gáz, ki lett szerelve. Csak benzinnel megy már.
2022. szept. 29. 17:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Tehát akkor azon aggódsz, hogy a kiszerelés menete nem szakszerűen lett elvégezve, gányoltak, kimaradt valami, stb?
2022. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A kiszerelés ugyanolyan macerás, és szigorú ellenőrzéshez kötött mint a beszerelés. És ugyanúgy csak szakműhely csinálhatja. Ez miatt nem kell aggódnod, ha minden papírja megvan, és hivatalosan lett kiszerelve.
2022. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De ezek gyárilag is gázosak voltak már? Vagyis gázost megbuherálták és lett belőle benzines? Mert ez így elég fura. Bi-Fuel, ez van ráírva a hátuljára. Így teljesértékű benzines? De én nem is tudtam, hogy gyárilag is csináltak gázos autókat.

Én nem szeretem a gázos autót.

2022. szept. 29. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, gyárilag volt az. De ez már nem gázos.
2022. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A felirat miatt meg mindenki azt hiszi majd, hogy gázossal járok
2022. szept. 29. 21:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Hagy a picsbe. Nem is akarod te azt megvenni.
2022. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát legfeljebb karosszérialakatossal leszedetem róla a bi-fuel feliratot.


De vigyázni kell a gázossal, az kigyullad, felrobban, nem lehet beállni vele a parkolóházba stb.. Jobb a benzines vagy a dízel, nem kell ide gáz

2022. szept. 29. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!