Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok nekem festék...

Ajánlanátok nekem festék spray-t amit ti használtatok és bevált nektek?

Figyelt kérdés
van egy zuk-unk és le szeretném itthon fényezni (ki lett javítva minden rohadás, horpadás) garázsban, portól elszigetelve. azt légyszi ne írja senki, hogy vigyem el fényezni, direkt magam szeretném megcsinálni.
2022. szept. 29. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél festékszórót, és kevertess hozzá festéket. Különben akár ecsettel is festheted.

Persze csak ha azt akarod hogy kinézzen valahogy.

2022. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
spray-el is lehet nagyon szépen dolgozni. volt egy babettám, azt is letudtam ugy festeni, hogy gyönyörűen tükröződött, csak sok lak kellett hozzá, meg hamar elkezdett kopni, mert nem volt olyan jó minőségű a festék.
2022. szept. 29. 21:48
 3/8 A kérdező kommentje:
meg a lakk
2022. szept. 29. 21:48
 4/8 L.. István ***** válasza:

Egy Babetta meg egy Zuk azért nem ugyanaz, legalább egy ilyenre ne sajnáld a pénzt:


[link]

2022. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elektromos pisztoly egy hulladék, akkor már jobb ha vesz egy 50 lityis kompresszort, meg egy olcsó pisztolyt.. azzal már le lehet tüsszenteni egy ilyet simán kis gyakorlás után.
2022. szept. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 L.. István ***** válasza:
#5: Nálunk a festő a falakat leszámítva olyat használt (radiátorok, fém ajtók stb.), teljesen jó lett.
2022. szept. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Carcolornál kapható festékekkel nekem eddig nem volt gondom.
2022. szept. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Radiátorra lehet jó, de autóra azért nem, #6. :)


A Sakál Napjában sem jött be a srácnak, amikor ilyennel fújta át a kocsit az erdőben. :D

2022. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!