Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes alap hangrendszer?

Mercedes alap hangrendszer?

Figyelt kérdés
Akinek van újabb (2016 utáni) alap hangrendszerrel szerelt Mercedese, tehát nem burmasterrel, az mit tapasztalt? Jó a hangzás? Autótok típusát is írjátok légyszi, köszi.
2022. okt. 6. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem az enyém de pár hónapig használtam Mercedes A-osztályt (2019-es gyártású volt) alap hangrendszerrel. Egész jól szólt, de azért nem dobtam tőle hátast, ahogy a legtöbb nem high-end hangrendszer, úgy ez is erősen a mélyekre fókuszál. Persze itt is nagy volt a fejlődés, úgyhogy ha te mondjuk egy 20 éves, akkor jó hangrendszerű autóból ülsz át, azt fogod észrevenni hogy majdnem ugyanolyan jó, a basszus még jobb is.


Ami nekem nagyon zavaró volt, hogy bár a hangrendszer a mélyeket tudta és hangsúlyozta ki akkor is ha játszadoztam a hangszínszabályzással, a vezető oldali ajtókárpit tényleg basszusos zenéknél vibrált és ez erősen hallható, érezhető volt. 10000km se volt még az autóban amikor ezt elkezdte csinálni. Ha kicsit utánaolvasol, ez és egyéb belső zörgések mostanában eléggé jellemzőek az alacsonyabb árú Mercikre.

2022. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2022. okt. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!