Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat tényleg kb nulla...

VW Passat tényleg kb nulla vezetési élményt nyújt?

Figyelt kérdés

A most is futó generációra gondolok, konszernen belül az A4 vetélytársa, sok újkori és használt tesztet is néztem róla. Innovációban, fejlettségben van olyan jó mint egy A4 azt mondják, viszont sokban azt mondták hogy a vezetési élmény szinte nulla az A4-hez képest, a Passat inkább céges kocsinak jó hogy el vigyen A-ból B-be de azért tudja azokat amit egy mai autónak kell vagy még többet is.


Mi a véleményetek a B8 generációról? Valóban nem olyan hű de jó vezetni?



2022. okt. 8. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10es

Teljesen felesleges bizonygatnom, hogy mennyire is van fingom az egészről, de ha tudnád, hány autóm volt, és milyen modellek, épített sportfutóművel, miegymás, nem írtál volna semmit. Addig élmény csak, amíg az ember 20 éves hülyegyerek. Aztán rájön, hogy mikor 30 km-nél tovább kell utazni, már jön a nyűg. Pláne mikor rájössz, hogy a Passat csendben, kényelemben, 5 km/h kisebb sebességgel beveszi ugyanazt a kanyart csendben, kényelemben.

2022. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

@11 - nem hallottál még arról a hatalmas tapasztalatoddal és anonim mindentudásoddal, hogy HOBBIAUTÓ?


Igen, kell egy kényelmes unalmas utazós családi verda amikor már felnőtt családos ember vagy. Ettől még állhat ott egy második autó amit hétvégente kiviszel élményautózni egyet, aminek van… vezetési élménye, igen. De még lehet három is. Újdonságot mondtam?

2022. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 hagyd, ne állj le vele. Fingja nincs miről beszél.
2022. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem van egy B7 Passatom és egy Samuraim. Passattal jó utazni és világból kimész vele de a Samurait jobban szeretem vezetni.
2022. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!