Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg meg fog szűnni a BÜ...

Tényleg meg fog szűnni a BÜ tanfolyam a jogszerzésnél? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Jogszerzésnél eddig sem volt.
2022. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez gondolom nem a teherautós vizsga, ahol úgy buktatnak meg ahogy csak akarnak, mivel 1 db vizsgabiztossal vagy bent, aki aztán tényleg azt kérdez, amit akar.
2022. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
*Jogsiszerzésnél
2022. okt. 12. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen. Én pont most vizsgáztam nemrég E kategóriából.

Azért nem olyan nagy dolog az. Sőt a vizsgabiztos is nagyon sokat segített.

-és arról még mit mondana?👉

-Hát.... Őőő... Ellenőrzöm aaa

-Igen, ellenőrzi a hossz és kereszttartók épségét, a csavarokat hogy nincsenek e fellazulva, épek-e

-Ja, igenigen.🤓

Ez szó szerint megtörtént... Ott csak az bukott meg szerintem aki nem értett magyarul... Konkrétan a vizsgabiztos adta a számba a választ én meg csak bólogattam. Nem veszik túl komolyan.

Oszt a végén meg megvoltam lepődve, elkezdi "Hát, hellyel-közel tudta, szóval én most bejelölöm hogy megfelelt."

2022. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van persze ilyen szitu amikor jófej, meg olyan is, amikor már a kilincs megfogásakor megbuktál. Sajnos ez egy orosz rulett, hogy mit fogsz ki.
2022. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!