Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszíti el a motorom az...

Uchiha itachi kérdése:

Miért veszíti el a motorom az erejét?

Figyelt kérdés
én leszek az akit most meglehet kövezni de segítséget kérek akkor is még nincs meg a AM jogism viszont vettem egy Aprillia rs4 50ccm-et(2016) használt motor kereskedősből ami Törökbálinton volt a RMC nagyon kedvesek voltak és mondták hogy teljes szervizen esett át a motor és mivel elég hitelesek voltak hiszek nekik. Nos megjött a motor és nem bírtam kivárni amíg meglesz a jogsim ami kb 1 hónap ezért fel ültem rá és menni akartam vele viszit kb 20x le fulladtam vele elméletbe megvolt hogy kell váltani de nem éreztem rá az elején majd mégis el tudtam vele indulni és mentem vele kb 1 órát és az utána lévő le fulladás után már csak tolásra ment az azt követő le fulladásnál pedig már nem indította el az ön indító mert le merült az aksi. de vettem bele uj aksit mert mért ne és ezzel indult egyből most sokkal jobban ment nem volt le fulladás csak 1 de az is kb 20 perc motorozás után ééééééééés megint nem indult. Na most az van hogy el indul de csak akkor ha húzok rá gázt és csak akkor marad életbe ha húzom folyamatosan kicsit a kart ahogy el engedem a motor elveszíti az erejét és le áll. most már nem akarom indítgatni és menni se akarok vele a-mig nem tudom teljesen hogy mi hogy van nem akarom elbaszni valaki valami segítséget mi előtt el viszem szervizbe egy olyan dolog miatt ami miatt lehet hogy nem kéne.. Ui: megértem ha szét leszek fikázva mert ku.va gáz amit csináltam szegénnyel és szarul is érzem magam miatta de azért az értelmes tippeket és tanácsokat jobban megköszönném

#motor #le fülladás #el vesziti az erejét #motor inditási próbléma #kezdő motorosnak segitség
2022. okt. 11. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Első körben a feszültségszabályzót nézném meg, illetve hogy szét van-e égve a kábelezés. Nem értem, lemerült akksi helyett miért újat vettél, miért nem tölteni próbáltad. Legelőször be kéne indítani a motort, és rámérni az akksi feszültségére. Azt tudnod kell, hogy alapjáraton nem tölt a generátor, de ha új akksival ilyen hamar nem elég a feszültség (ezért kéne mérni), akkor az elektronikára gyanakodnék.
2022. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!