Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi időbe telik míg a...

Mennyi időbe telik míg a Belügyminisztérium (BM) választ ad?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán egy D Csepel 125 motorkerékpár újra forgalomba helyezését kezdtem el, elvittem egy vizsgaállomásra. Mivel csak szürke forgalmija van így voltak kisebb gondok pl nem volt feltüntetve a gyártási év, de ezt megoldottuk. A vizsgaállomáson nem tudom milyen adatot, de le kell kérjenek a BM-től.


Ez volt ma reggel kb 7:30-kor. A vizsgaállomáson hagytam a motort holnap reggel érdeklődök, hogy mégis mi lesz.


(A vizsgaállomáson egyébként az ügyintéző kiscsaj a következőket mondta (elküldtem az e-mailt a BM-nek, lehet hogy fél óra múlva válaszolnak, lehet hogy 1 nap, kedvüktől függ)

(De kérdem én mi az hogy a kedvüktől függ mit játszanak az ember idejével? Abban reménykedtem egy nap le lehet ezt zavarni, de akkor így még 1 szabadság megy úgymond a levesbe)


Aki járt már ilyen cipőben mennyi idő kell ahhoz hogy válaszoljanak a BM-től?


2022. okt. 13. 17:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!