Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A forgalmi büntetés érkezhet...

A forgalmi büntetés érkezhet a Belügyminisztériumtól?

Figyelt kérdés

Kaptam ma egy levelet a Belügyminisztériumtól, amit nem tudtam átvenni, csak egy szelvényt hagyott itt a postás.

Az autómat 2 hete vettem meg és félek, hogy esetleg a hazaúton a városban elrontottam valamit és megbüntettek. Úgy gondolom, nem csináltam rosszul semmit, mert olyan útvonalon jöttem, amit a tanfolyam alatt ezerszer bejártam, de azért most aggódom egy kicsit.

Szokott bármilyen büntetés a Belügyminisztériumtól érkezni? Vagy az autóval kapcsolatban küldenek valamilyen dokumentumot?

Bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem, de eddig nem volt autó a családban és egyáltalán nem vagyok még képben ezzel a dologgal.

Minden választ előre is köszönök!



2017. júl. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Törzskönyvedet küldték csak meg te lüke, ne parázz! :)
2017. júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nyilvános akasztás lesz, szagosmisével, viszont a hóhért magad választhatod meg.


(igen, a törzskönyv)

2017. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kezdeti ijedtség után már én is rájöttem, hogy a törzskönyv. :D "Google barátom" szerencsére kisegített + reggel az első utam a postára vezetett és át is vettem a küldeményt.

Így utólag elismerem, hülye kérdés volt, de hirtelen nem tudtam kihez forduljak. Köszönöm a válaszokat! :D

2017. júl. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!