Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generátor lehet a baj?

Generátor lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok egyik jó barátom nevében kèrdezek.

Tegnap lemosták automosòban a kocsijának a motorterèt előtte hideg zsìroldòval befujkálták mert eleg olajos volt már,mire hazaèrtek kivillant az aksi lámpa a mûszerfalon nincs visszatöltèse,szerintetek lehetett gond a tegnapi mosásbòl,aki járt már igy vagy ért hozzá tudna irni hogy mi lehet a gond? Szervizbe csak jövőhèten tudják fogadni csak idegeskedik miatta hogy elcseszett valamit :/

Köszi előre is


2022. okt. 14. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg beázott a generátor. Nem tanácsos így tisztítani a motorteret.
2022. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

fullba beletoltáka vízet a generátorba?


Hááát akkor annak annyi:D

2022. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sterimobbal is verettem már a motort , generátorral együtt és sose volt bajom eddig belőle.

Ha belehajt valaki egy tócsába , na az oda tud verni mindennek és akkor sincs baja.

2022. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esőben is kapja a vízet...Én is sokszor lemostam a motorteret és soha semmi gondom nem volt.Egy 20 éves e46 316-osom van.Előfordulhat,hogy a mosástól krepált be amúgy a generátor.De szerintem bírnia kellene...
2022. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:

Lehet mosástól, de lehet a véletlenek összejátszása is.

Ha haza bírt vele menni, akkor annyi idő alatt bőven ki kellett száradnia.


Be kell indítani a motort és rá kell mérni az akkumulátor sarukra. Ha nem tölt, sanszos hogy egy feszültségszabályozó csere megoldja a dolgot.

2022. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:

Érdemes várni még pár napot, hátha kiszárad. Úgysem tud mást csinálni, ha a szerviz nem fogadja.

Legfeljebb széthúzni a csatlakozókat és hajszárítózni az elektromos alkatrészeket. Sűrített levegő az gondolom nincs, hogy kifujkálja.

2022. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!