Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó, vagy Simson?

Robogó, vagy Simson?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a jobb választás ?
2010. szept. 27. 17:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Már megint vita lesz ebből úgyhogy remélem törlik a kérdést.

Amúgymeg attól függ mire kell.

2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő.

Attól függ mien Yamaha vagy Kimmco öreg tragacs vayg 1989 -es.

Simsonnál 70 ezerért nagyon ki lehet fogni egy pofás darabot ami örökké megy.

Robogónál meg olyan mint a szerencsejáték ha átverik a fejed akkor megszívtad !

2010. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
birom ezt a témát és tényleg vita lessz belőle tehát egyértelmű hogy simson!
2010. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha Simson robogót választanál? ÉS akkor mindkettőt választottad egyszerre. Vagy egyiket se mondjuk vennél egy Jawa Mustang-ot. A helyes válasz pedig attól függ mire szeretnéd használni...Azt, hogy melyik jobb választás neked, azt CSAK és kizárólag te tudod eldönteni ahhoz pedig használnod kell Simsont is meg robogó(kat) is.


Nekem személy szerint volt egy fostalicska Suzuki Run-om szerencsére elcseréltem egy Simson S51 Enduro-ra...én a másodikat preferálom...

Laci

2010. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Mig a föld kerek én simsont nem veszek de ha ovális jo nekem a trial is;)

egyértelmü h robogo!!!

volt mindkettö szoval nem a levegöbe beszélek.

amugy meg ha már itt tartunk én eggyiket sem venném. mert sz@r az összes 50es motor de ha mindenféleképpen 50est akarsz akkor robcsi... mindgyárt jönnek a simo fanok hogy a robogo nem motor mert nem kell váltani erre azt mondom h a motor nem 50töl kezdödik.

2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

a motor a Váltónál kezdődik. -

Egyértelmű hogy SIMSON !

2010. szept. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Abonyi ***** válasza:
Szerintem se 50-től kezdődik Az igazi motor .De te egy honda cbr 600-sal tanultál váltani ??azt nem hiszem.NA a kérdésre válaszolok:Nekem van egy Simson S51 endurom nagyon jó kis gép, megy mint állat.a Robogók se rosszak csak nekem nem ad élvezetet hogy csak a gázt kell húzni,a robogóból kilehet fogni egy jobb fajtát is.((Én személy szerint nem ajánlom))Szerintem Simsont vegyél és amit most írok jegyezd meg:(Ez adja a tapasztalatot a nagymotorhoz,megtanulsz rendesen váltani,kezelni a kuplungot,stb......)
2010. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Abonyi ***** válasza:
Vegyél KTM-t
2010. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy robogó.


Nekem volt simson és robogó is de a simsonban nagyot csalódtam. Mindig gond volt vele, folyt belőle a benzin, hiába cseréltem tömítést, benzines volt kívül a karbi és csak úgy szedte a koszt magára. A teljesítménye az minősíthetetlen.

Csak hogy össze tudd hasonlítani a simsont és a robogót: A simsonom 1 személlyel ment úgy mint a robogóm 2 személlyel.

A legnagyobb előnye a robogónak a simsonnal szemben hogy keveréket nem kell kevergetned.

Az enyémmel semmi gond nincs, bár a hideget nem szereti de azt a simson se szerette, azért mindig indul hidegben is.

Az automata váltó a legmegbízhatóbb, egyszerűen nem lehet tönkretenni, ha megy vele egy kört olyan aki nem vezetett még motort az se fogja tönkre vágni, nem úgy mint a simsonnál hogy sorba törik a léptetővillát és rendszeresen fullasztják le. Ez nem fullad le.

Ha nem akarsz szervízigényes motort akkor robogót veszel.

Nekem még egy csavart se kellett meghúznom rajta.


Robogóból és a Malaguti F12-t, F15-öt, Aprilia SR50-et, Yamaha Aeroxot ajánlom.

2010. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
nekem van Simsonom is meg Robogóm is. Hát eggyiket sem, inkább akkor maxi robogó, kicsit nagyobbat, 125 vagy annál fejebb. 50 esbe ha rosszat fogsz ki akkor sahajjj. Amúgy nem rosszak az injektorosak sem, csak karban kell tartani.
2010. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!