Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztria gyorshajtás mi a teendő?

Ausztria gyorshajtás mi a teendő?

Figyelt kérdés
Augusztus elején mértek be, nem tudom mikor kaptam meg magyaroszágra a büntetést de tegnap kaptam meg a postaládába. A levél kiállítás 08.20. volt. A mai napon befizettem egy összegben a büntetés viszont ha a levél kiállításától számított 4 hét letelt. Ebben az esetben mi a teendő? Fizessek pluszba valamit? Keressem őket emailbe meg?

#gyorshajtás #büntetés #Ausztria #Ausztria gyorshajtás #Gyorshajtásibüntetés
2022. okt. 17. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre semmit, semmiképpen ne fizess pluszba semmit. Ha esetleg akadékoskodnak, akkor majd lehet filózni és valahogy bizonyítani hogy te ezt nem kaptad meg csak október közepén, de addig nincs teendőd, és szvsz ezzel le lesz zárva az ügy.
2022. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. okt. 17. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem kell tenned, ha egy hónapot mondtak kb 2-3 míg küldik az emlékeztetőt ráfizetéssel, ha mégis megjönne mondhatod,hogy csak most kaptad meg, lehet velük beszélni.

Egy barátomnak a cége őt adta meg vezetőként egy gyorshajtásra, a barátom nem válaszolt kb. fél évig, küldtek emlékeztetőt is, majd válaszoltam,hogy nem ő van a képen és küldtem egy képet, rögtön törölték.

2022. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. okt. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!