Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új átverés (gyorshajtás,...

Új átverés (gyorshajtás, büntetés)?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy ilyen levelet.Az egészben az a legjobb, hogy az ország keleti részében élek(közel a határhoz), és életemben nem voltam még Ausztriában.

A levélhez nem volt kép csatolva.

Ugye átverés? :) Ajánlatos elmenni vele a rendőrségre, vagy hagyjam figyelmen kívül?


[link]



2017. febr. 15. 14:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen ajánlatos tájékozódni a rendőrségen, hogy valós-e a felszólítás, illetve, ha igen, akkor mi a teendő, ha egészen biztos vagy abban, hogy az autód nem volt Ausztriában a megadott napon.
2017. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
23%
Nem tunik atveresnek, a helyedben felvennem veluk a kapcsolatot.
2017. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Keleten élek, közel a határhoz. :) Ez szerintem mindent elmond. Aznap, amikor az esetet "elvileg" rögzítették, az január 23, 23:58 perc

Na már most január 23-án a szokásos este 10 óra fele aludtam el, és hajnali 4-kor keltem 24-én.

A kulcsok nélkül valaki betört a garázsba, mindent kiiktatott, elment Ausztriába, majd azonnal vissza?

A benzint visszatankolta, a km órát visszapörgette, csak hogy engem megszivasson? :)

Az autót más nem használja.

2017. febr. 15. 14:36
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnik hivatalosnak, de azért a rendőrséget felkeresném!
2017. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Nem adtál el egy autót valakinek, és nem iratta át? Vagy hasonló.
2017. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

[link]


Vedd fel velük a kapcsolatot! És menj el a rendőrségre! Plusz ingyenes jogsegély szolgáltatóhoz. Ha felhívod a számot, lehet, hogy fel sem veszik. Az e-mail címre, pedig írd meg, hogy az autód a kérdéses időpontban a garázsban volt! Kíváncsi vagyok a fejleményekre, mert ez nagyon dühítő

2017. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

"Osztrák köztársaság " magyarul?

Magyarul írt levél osztrákiából?

2017. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Bocsánat azt kihagytam, hogy elvileg Bécsben mértek be, na már most Bécsig az út több, mint 6 óra lenne. Nekem meg hajnali 4-kor ugyanúgy itt állt az autó a garázsban. :)

Ez az egy autóm van, már több, mint 4 éve nálam van.


Azt hiszem, akkor tényleg bekell menjek a rendőrségre. :)

2017. febr. 15. 14:45
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Nekem alapból az gyanús, hogy a fizetési határidő hetekben van meghatározva. Nekem nagyon csalás gyanús. Én mindenképp bemennék a rendőrségre érdeklődni.
2017. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 szántóvető ***** válasza:
ha jól látom csak a rendszám szerepel a levélben:ez alapján lehet tévedés.javaslom élj reklamációval a labancoknál,az se árt ha lefotózod a kocsid a rendszámmal együtt és elküldöd nekik a képet:lefogadom hogy ők egész más kocsit kaptak le.gondolom nem tűnt el a rendszámtáblád mostanában.
2017. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!