Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiányzik a 2-es 4-es rukverc...

Kekesz kérdése:

Hiányzik a 2-es 4-es rukverc fokozatom az automból. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Épp kanyarodtam volna ki a keresztezodesbol, raktam volna a 2.-at és nem vette be, onnantol kezdve se 4-es se rukverc. 1-es 3-as 5-os fokozatom pedig van.

2022. okt. 19. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mi baj lehet?"


Minden

2022. okt. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Kanyalodtál a keleszteződésből, és kilohadt a lükvelc a tlagacsból. Szelintem ellomlott.
2022. okt. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Váltó kulissza/rudazat esett szét.
2022. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Épp kanyarodtam volna ki a keresztezodesbol, raktam volna a 2.-at és nem vette be "

Ezt minek kell , semmi értelme hogy mesét nyomj ide.

2022. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha 1. 3. 5. van és 2. 4. R. nincs akkor a nagy valószínűséggel kulissza adta meg magát.

A tolórúd kikopott, fellazult, eltörött, meggörbült.

(szabadon választott)

Talán ha fölemelnéd a váltókar-szoknyát, már látszana is a bűnös.

Jah' a márkát/tipust nehogy leírd, mert még valaki segítne egy-két konkrét tippel.

2022. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs rükverc (igen R-el kell írni mert van pár idióta aki L-nek mondja) az baj mert az nem helyettesíthető. Ha nekem nem veszi be (ritkán előfordul) akkor kézzel hátratolom a kocsit, kulcs pedig a zárban hogy ne legyen kormányzár.
2022. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!