Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kompresszoros MINI Cooper S...

A kompresszoros MINI Cooper S (1.gen) és a BMW 320i E92 közül melyik a szervízigényesebb?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami hobbi autót venni, de ha jobban belegondolok a kettőn felül más nem is jöhet szóba mint egyedi sportos hobbiautó abban az árkategóriában ami most nálam szóba jöhet.


* Az Alfa-k elsőkerekesek, de legalább ugyanúgy szervízigényesek.

* A japánok közül az ufó Type-R/MX5 már pofátlan árszintet képvisel a tudásukhoz képest, az olyan kuriózumokról mint S2000/350Z jobb ha nem is beszélek.

* Az Audi TT/Z4 megint csak más liga árban.

* A kommersz hot-hatch-ek (Astra GTC, Golf GTI) meg nagyon nem érik el az ingerküszöbömet cserébe semmi garancia, hogy nem lesznek betegágyak


Szóval a divatos, gokartos kompresszoros MINI és a még mai napig vagány megjelenésű E92-es között vacillálok. Utóbbi - nyilván csak a 320i-ben gondolkodva - drágább, de 2,5 millióért már láttam egy hirdetést a joautok-on. Kompresszoros MINI-k pedig már bő 1,5 millióért is vannak.


Kérdés, hogy melyikre kell nagy valószínűséggel többet és gyakrabban költeni.

Nyilván egyik sem megbízható, de nem hiszem, ha nem költök rá, akkor ne hálálná meg. Kérdés, hogy várhatóan melyik vágná haza jobban a pénztárcámat.



2022. okt. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
A Mini, egy elég elcseszett BMW konstrukció.
2022. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mini S -ből, a 2. generációs, az már jó.

HA, egy komplett olajfolyás megszüntetésre is telik!

2022. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2: Miért a 2. generációs? Az pont a Prince motoros ami elvileg hírhedten rossz. A videóban is elhangzik, hogy ezzel még nincs akkora szívás, mint a Price motoros 2. generációval.

[link]

Akkor miért azt ajánlod?

2022. okt. 20. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:

3.


Volt nekem. A volt csajomnak is. Igaz, mind a kettő 0 km.-es volt, szalonból.

2022. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Angol márkanéven török gyártású bmw... ugyan mi baja lehet? :D :D
2022. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a Mini-t csak ajánlani tudom.

Nekem 1. Gen Faceliftes (2005) Kompresszoros John Cooper Works-om van (a 210 lovas) cabrióban.

Soha nem volt semmi gond vele, és azért ki is van rendesen használva az ereje, (hobbiautó,pályanapokon is volt stb)

Csak annyira ajánlatos figyelni hogy a 170 lovas S legyen, mivel ezek már jók

És jól megnézni hogy áll az autó rozsdaügyileg ugyebár.

2022. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 1. generációs Mini sokkal megbízhatóbb, mint a 2. Az E92-es BMW-nek pedig rengeteg problémája van.
2022. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!