Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tönkre ment az ablaktörlő...

Tönkre ment az ablaktörlő motor- biztosíték ?

Figyelt kérdés

Tankoltam, majd le mostam a szélvédőt bő vízzel. Fel fujtam az egyik gumit, vissza ültem és elindítottam az első szélvédő lapátot.


Törölt is egyet kettőt majd leállt ( egy elég csunya hang kíséretében, mint amikor valaki rosszul vált csak nem annyira durva hang ) majd onnantól nem mozdult a lapát . Vissza állt alaphelyzetben és annyi, a hátsó lapát ugyanúgy töröl és reagál .


A kormánynál a szélvédő lemosó folyadék ugyanúgy működik ( elől - hátul ) de az első lapát halott. Viszont a kormánynál reagál ( hang az van / kattanás ) de cselekedet semmi.


Mi romolhatott el?



2001 - 75 Le Renault Twingo


2022. okt. 20. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosítékot és relét megnézheted, de ha csúnya hangja volt, akkor valószínűleg mechanikai hiba.
2022. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hol a biztosíték doboz, esetleg abban tudsz segíteni mit kell nézni pontossan ?
2022. okt. 21. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Töltsd le valahonnan a kézikönyvét. Abban benne lesz a biztosíték kiosztás.

Kiveszel valahonnan ideiglenesen egy ugyanolyan amperűt, és kipróbálod azzal jó-e.

De mondom, ha hangja volt, akkor más baja lesz.

2022. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Motor ment el benne.


60.000 Ft az új gyári, utángyártott 40.000 .

Vettem a bontóbol 6.000 be és működik rendessen . Rozsdamenteset vettem és magamnak cseréltem ki . A biztosítékok mind rendben voltak.

2022. okt. 28. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
👍.
2022. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!