Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekes második generációs...

Érdekes második generációs Ford Focus 1.6 benzinest venni, át egyszerűbb, 100 loeroset?

Figyelt kérdés
Egy 2010-es 82 lovas Fiestat tervezem lecserélni egy ilyenre. Megbízható, jó gépek ezek a Focus-ok? Mindenképpen az eredeti orr részeset venném, 2006/2007-est. A faceliftes nem tetszik, az szóba sem jöhet. Inkább legyen régebbi, de megkímélt. Érdemes lenne váltani vagy visszalépés lenne egy öregebb autó?

2022. okt. 23. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Az egyszerűbb... Jav.
2022. okt. 23. 17:32
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát attól függ mit keresel. A 2010-es Fiesta már egy újabb generáció, kicsivel modernebb, ilyen téren egy pre-facelift mk2 Focus visszalépés. Ettől függetlenül persze még lehet jó váltás, nagyobb, erősebb, felszereltségben is jó... a motorral nem szokott baj lenni, futómű kategóriájában a legjobb. Egyetlen hátránya, hogy a jó futóműnek megvan az ára, bontani kell (hátul), akkor szinte biztos, hogy a flex elő fog kerülni és ilyenkor illő szokott lenni egy komplett felújítás minden lengőkarral és szilenttel, új csavarokkal. Kb. 200 ezer forint munkával együtt, na de az utána olyan mint az álom és vagy 150 ezer kilométerig nem lesz rá gondod.
2022. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon megbízható az 1.6-os szívó motor. én nagyon elégedett vagyok vele. a rohadásra figyelj, mert az a betegsége a focusnak. előbb elrohad, mint elromlik.
2022. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél milla legyen azért elrakva, nagyon jók, de van azért hibalehetőség bőven. Kényelmes, jó vele menni, de Ford.
2022. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne a futómű kategóriájában a legjobb?
2022. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Németh Tibor 78 válasza:

5. Mazda 3

Volvo

Focus alváz és futómű egy platformra készült.

Felfüggesztés és lengéscsillapitás ebben a korosztályban 2004-2012 az egyik leg jobb.

Több cikk is van ezekröl a neten.

2022. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon jó autó, én nagyon szeretem. fentebb írták,h a rohadásra figyelj, mert ez tényleg előbb elrohad, mint elromlik. nem egy versenyautó, de eljuthatsz vele bárhova.

én a majdnem 2 méteremmel simán elférek benne.

2022. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pre facelift??
2022. dec. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!