Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet a régen cserélt szervó...

Lehet a régen cserélt szervó olaj miatt, hogy nehezebben tekerrhető a kormány?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván.
2022. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
nem.
2022. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet.

Más lesz ott.

De cseréld le és megtudod.

2022. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olajszint lehet alacsony, lehet csúszik a szíj, lehet döglödik a szervószivattyú, általában ezek miatt lesz rossz.

Hál isten nekem folyton csöpög és mindig rá kell tölteni úgy, hogy friss XD

2022. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem volt ilyen tapasztalatom F Astrával, hiába volt szervós, mintha nem is lett volna. Cseréltem olajat, igaz csak a tartályban tudtam, de ott többször, és napról napra jobb lett. Szóval igen, lehet az elhasználódott olaj miatt is!

De a gumi is bejátszhat ha nagyon széles van fenn. A téli és nyári között is érezhetően van különbség.

2022. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írja, hogy nem/nem lehet az cserélt már valaha 20-30 éves szervóolajat újra?

Csak mert valóban érezhetően könnyebb lesz a kormányzás ha már ennyire öreg benne az olaj.

2022. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!