Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem 2 Volvot. Melyik...

Kinéztem 2 Volvot. Melyik jobb választás? Vagy betegágy mindkettő?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a Volvok, és most egy Almera, Golf, és 116i BMW után egy elegánsabb és talán kicsit komolyabb megjelenésű autóra vágyom, ami nem béjemvé, Audi, vagy merci. Ezért néztem ki az alábbi két autót:


egy 2009-es 2.4 benzinmotorral szerelt S60, és egy 2011-es kétezres dízelt. Sajnos Volvo témában EGYÁLTALÁN nem vagyok jártas, leginkább csak a design az, ami eddig foglalkoztattott engem a Volvot illetően. Ezek "sząr" motorok? Persze általában leginkább a gazdán múlik, avagy a tulajdonoson, de mégis, ezek rosszhírű avagy bevált motorok? Egyébként amiket kinéztem, a benzines modellben 220.000 km van (aztán persze lehet, hogy az a valóságban 320.000), a dízelesben pedig 290.000 km. Mennyire sok ez a km ezeknek az autóknak, HA azt feltételezzük, hogy volt egy átlagosan odafigyelő gazdája ezeknek az autóknak?


Előre is nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!!



2022. okt. 30. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt, hogy mindkét autó S60, csak az egyik egy korábbi, 2009-es benzinmotoros, a másik egy 2011-es dízelmotoros.
2022. okt. 30. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2003-as S60 van, 317 ezer km-el vettem, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, nincsenek vele gondok.
2022. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Linket tudnál küldeni, hogy melyik ez a 2 autó?
2022. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!