Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3 nál mire érdemes...

Audi a3 nál mire érdemes nagyon odafigyelni vásárláskor?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Mindenre.
2022. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Hogy milyen motorral veszed, így egyből ami beugrik az 1.6 szívó benzin és az 1.9 TDI amik jónak számítanak, meg a 2.0 TDI 2009 től felfele, 2.0 TDI-t 2009 előttről meg tfsi-ket messzire kerülném
2022. nov. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Melyik generáció?
2022. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó húzás, 3000 felett is (főleg ha turbós) húznia kell. Másként nem tudod letesztelni, nekem 2010-es évjáratú A3 van elektronikus turbóval. Ott már nem tudod a variábilis lapátjait kézzel mozgatni.

A legdrágább dolog az eleje, minden a futóművel körbe. Ha kopog az eleje akkor hagyd, drága lesz. Drága a javításuk de cserébe olyan stabilitást adnak a kanyarban amit nem sok autóban láttam, még csak te sem nyomulsz oldalra. Le a kalappal.

Ha van DPF akkor mutasson papírt mikor volt tisztítva (50-80000km-ént eldugul, város vs. hosszútávok). Hol volt eddig szervizelve...

Na ezek a 2010 évjáratú felettiek, a 98-2003 ott azoknak mindegy, minden olcsó rájuk. Jó a benzines és a dízel is ilyen évjáratokban. 66-81kW 1,9TDi a mai napig futnak problémák nélkül alacsony fogyasztással.

Nem írtad az évjáratot, így nehéz. Én úgy mentem venni pár hónapja az asszonynak is hogy csak az adott motorkód kell amelyikkel a legkevesebb a gond (103kW CFFB pl. a 2010 körül). Mindig más válik be, de elég jó a Németek (kivéve a TSI, próbálják visszahozni a jó benzineseket kevesebb káros anyag kibocsájtással, de még ők is elbuktak, benzinesen nem lehet mit javítani már). TFSI sportok jók, eszik az olajat, de mennek is.

2023. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!