Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell lenézni azt akinek...

Miért kell lenézni azt akinek csak pár hónapos a jogsija?

Figyelt kérdés

egyre gyakrabban találkozok ilyenekkel.

van aki a jogsijához egyből kapott tapasztalatot is?

aki ép ésszel gondolkozik nem nagyzolni akar meg felvágni az autó nyomatékával és pár tizezer km-t levezetett az szerintem jó vezető, sőt előfordulhat hogy sokkal jobb mint sok olyan ember aki 2 hétbe egyszer vezet de olyan biztos magába mert 20 éve van jogsija.

én is mindennap vezetek mióta van jogsim. kb másfél éve 40ezer km körül vezettem eddig. talán annyira nem tartozik már ebbe a kategóriába de akik most szerezték nemrég azokat miért kell csesztetni hogy ugyse vezet jól?


2010. szept. 28. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem általános dolog.


Sokan azt hiszik jól vezetnek mrt gyorsan mennek meg rángatják ide oda akocsit, csak aztán ha van egy váratlan helyzet akkor nincs általában lila fingjuk sem, hogy mit is csináljanak, és csupán ösztönösen cselekszenek, többnyire rosszul..


Ilyenekből lesznek ezek..


http://www.youtube.com/watch?v=2tvOMCGBIJQ

2010. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne rakd ki a T betűt, és akkor nem fognak lenézni :). Én fél éve vezetek, nem raktam ki a matricát, és sosem volt olyan problémám például, hogy ledudáltak, leszorítottak, stb. Pedig budapesti vagyok, szóval azt se lehet mondani, hogy elkerült a forgalom.
2010. szept. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ez igaz tanulságos videó, de most nem a gyorshajtókról szeretnék kérdezni.
2010. szept. 28. 17:42
 4/21 A kérdező kommentje:
micsoda? T betűről az életbe nem hallottam csak a tanuló autón
2010. szept. 28. 17:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Pedig lehet szerezni nagy T-betűs matricát, mint ami a tanuló autókon van ezzel jelezve, hogy ha még szerencsétlenkedsz, akkor nézzék el mert friss jogsid van.
2010. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
uccsónak igaza van, ne rakd ki a T-t. én se raktam ki ,annál szenyább némely autós, ha látja h tanuló:S
2010. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
erről még nem hallottam köszi az infókat. :)
2010. szept. 28. 17:55
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Persze nyugodtan rakjál ki matricát,csak nehogy meglepődj ha a rendőr kéri tőled az engedélyeket.Ugyanis csak oktatóautókon lehet kint a T betü.
2010. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát igen, biztos igazad van, ez meglátszik a 0%-odon is ;)
2010. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

igen meg amikor ugye a rutintalan sofőrök 3 hét múlva úgy érzik jól mennek és stoptáblánál se meg elsőbbségadás táblánál sem állnak meg hanem begurulnak a sarokig körbeforgatják fejüket és mint aki jól végezte dolgát mennek tovább.

És ilyenkor rutinból járnak el de majd ha jön egy autó és a fejrángatástól nem veszik észre akkor lesz a csat meg a durr ...

Én megállok a stop táblánál sőt az elsőbbségadás kötelező táblánál inkább majdnem lefékezek csak biztonságosan körül tudjak nézni pedíg már 2 éve van jogosítványom de nekem fő a biztonság és ha valaki rám dudál meg villog mert siet akkor kiszállok és úgy szájon erem hogy elf..sa a vér... jó de ez a biztonság nem azt jelenti hogy feltartom a forgalmat mert ahol lehet menni ott annyival megyek amennyivel engedik a táblák viszont ha a helyzet adja túl is lépem de nem sokáig...

2010. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!