Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 1 hónapos jogsival korai...

1 hónapos jogsival korai Budapesten vezetni?

Figyelt kérdés

Mármint egyébként nem odavalósi vagyok,de jönne velem kísérő.Elsősorban a sűrű forgalom miatt kérdezem.

Szerintetek nem korai?

(A városban,ahol lakok,koránt sincs akkor forgalom,mint Pesten...)


2011. júl. 25. 19:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Amúgy 17 éves vagyok,bocsi ez lemaradt...(ha ez számít)
2011. júl. 25. 19:50
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
nem, az se különb mint más város
2011. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt.Tudom,hogy ez elsősorban egyénfüggő is,de pl.ismerősömet 1 éves jogsival sem engedték a szülei Pesten vezetni (18 volt amúgy).
2011. júl. 25. 19:57
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meggondolnám.Én nem mernék :)
2011. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem az életkoron múlik.


Hát nem lesz egyszerű megszokni, mert egyrészről sokan állatmódjára közlekednek, másrésztről sok helyen a forgalomszervezés nagyon el van cs*ve.


Én úgy tanultam egyedül vezetni friss jogsival, hogy közben még navigálnom is kellett, plusz gépészkednem az autóval (20 éves) és hát nem volt egyszerű... Főleg a navigálás nehezít sokat. Ha lehet más navigáljon, elsőre elég lesz neked "csak" a vezetésre figyelni...


Nagyon sokan össze visza váltogatnak sávot index és minden nélkül, ha van egy cipőskanálnyi hely, már tolják is be az autót. Érdemes sűrűn nézni a tükröket... Ha nem vagy biztos magadban, inkább menj lassabban, de ha lehet ne a szélső sávban mert általában az a gyorsabb :)

2011. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%

Hát, azért attól függ, hogy hol vezettél eddig, mert (nem akarlak megbántani, de) ha olyan helyen, ahol nem volt több sáv, meg csak egy útkereszteződés volt az egész településen, akkor nem kéne erőltetni egyből.

De ha nagyobb városban tanultál vezetni, akkor simán :)

2011. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan városban tanultál, ami nincs tele idegbeteg barmokkal (mint pl Szeged), akkor nem jó ötlet bemenni Pestre. Tele van szabálytalankodó idiótákkal. 1 hónapos jogsival még nem könnyű lereagálni a hülyeségüket.
2011. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Azért nem olyan "egykereszteződéses-egyyutcás" városban tanultam vezetni és vannak szép kereszteződések,szép többsávosok:):)

2011. júl. 25. 20:13
 9/30 A kérdező kommentje:
Megyeszékhely.
2011. júl. 25. 20:14
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én Egerben tanultam, nagyon sokat vezettem, de mikor felkerültem Pestre 4 évvel később, inkább vettem egy oktatónál 4-5 órát. Belülről már egyáltalán nem volt ijesztő, csak a sávváltás nehéz nagy forgalomban.
2011. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!