Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy Opel C Vectra 2.2 cdti autót. Kb 3-4 hétig semmi probléma nem volt vele, igazából most sincs, csak néha kivillan a szervíz lámpa. (autó/villáskulcs) Ilyenkor az autó vissza vesz a teljesítményéből, ahogy én észrevettem, ilyenkor nem megy a turbó. Általában pár másodperc múlva elalszik el a lámpa, akkor ismét jó a teljesítmény, de előfordult már olyan is, hogy csak újraindítás után aludt el ez a jelzés.

Olyan véleményekre lennék kíváncsi aki tudja hogy mit jelezhet ez a lámpa, vagy találkozott már ezzel a tipussal és a hiba jelenséggel.

Igen tudom hogy szerelőhez kellene vinni, de szeretnék előbb utánajárni, kérdéseket feltenni olyanoktól, akiknek ilyen autójuk van.



2022. nov. 2. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az csak valamilyen kilóméterköteles szervizt jelez.
2022. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lámpa üzemzavart jelez, és ilyen bonyolultságú kocsinál már kell a hibakód kiolvasás. Ha most egy sima szívómotoros kocsid lenne, akkor nem kéne ilyeneken töprengeni.
2022. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet köze a dolognak, hogy valószinűleg rossz az olajszint jeladóm? Mivel szintig van töltve, olaj és szűrők cseréje kb 1000 km-el ezelőtt volt kb 3 hete, de viszont folyamatosan jelzi hogy kevés az olaj, így gondolom hogy rossz az olajszint jeladó.
2022. nov. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!