Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, ha nagyobb...

Miért van az, ha nagyobb sebességgel megyek 80+, hiába nem rántom el a kormányt, a sáv belseje felé kezd sodródni az autóm?

Figyelt kérdés
Kezdő sofőr vagyok, 80-90 a max amennyivel menni szoktam, de itt már folyamatosan korrigálnom kell a kormányon, hogy ne teljesen a vonal mellett menjek? Mi miatt van ez? Egyenes úton is ez van, egyenesen tartott kormánnyal nem azért, mert kanyarban sodródnék.
2022. nov. 3. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sávtartó rendszer van az autódban? Azzal néha küzdeni kell.
2022. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Futómű beállítás kell!

Persze ez nem egy egetverő probléma

Lehet 1-2 mm arra áll a kormány

Máris arra megy a kocsi :)

2022. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 krwkco ***** válasza:
100%
Valószínűleg elállítódott a futómű. Be kellene állíttatni. Beleértve a kormány középállását is.
2022. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Guminyomások rendben? Mert az is el tudja húzni az autót, meg azért tehert az oldalszél is le tudja tolni, vagy ha féloldalasan van a teher.
2022. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

" hiába nem rántom el a kormányt "

Én ezt már nem értem hogy minek kell rántani a kormányt.

2022. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a kormány középállásban van, és fixen mindig kitér az autó az egyenestől, akkor futómnűállítás
2022. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5- én sem, mert nem is rángatom.
2022. nov. 4. 08:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ki rángatja??

Te írtad .

2022. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, én írtam, hogy NEM rántom el a kormányt és ennek ellenére sodródik. Hahó! :D
2022. nov. 4. 09:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Lejt az út, guminyomás, futómű, de a leggyakoribb dolog igazából az, hogy rossz helyre nézel. Sávot úgy tartunk, hogy jó távolra elnézel a horizontra. Amerre nézel, tudattalanul arra fogsz kormányozni, motorosok ezt nagyon jól tudják. Ha a vonalat vizslatod közvetlen közel/a tükörben, hogy sávon belül vagy-e éppen, akkor rá fogod kormányozni az autót úgy, hogy észre sem veszed a mozdulatot.
2022. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!