Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap tettem sikeres KRESZ...

Tegnap tettem sikeres KRESZ vizsgát, azonban nem nagyon említették, mi a teendőm utána. Be kell mennem az irodába a folyamat folytatásáért? Vagy elég betelefonálnom? Esetleg majd értesítenek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 23:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem kellett csinálni semmit, mert az iskola is megkapja az értesítést, majd üzentek is, hogy az oktató elvitte a kartont, és hívjam fel időpontért.
2022. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ki is osztják az oktatót. Ezt is jó tudni, köszönöm!

Illetve hogyan üzentek? Email? A sikeres vizsga után mennyi idő elteltével?

Elnézést a sok kérdésért.

2022. nov. 10. 23:40
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem e-mail jött, mert csak egyszer voltam benn az irodába, mikor a vizsgára jelentkezést kellett aláírni, azon kívül levélben konzultálok a sulival. Azt nem tudom, hogy nálad kiosszák-e az oktatót, vagy lehet választani is, mert én A kategóriára járok, és ott csak egy házaspár van ennél a sulinál. Vizsga után szerintem nem telt el 1 hét se és már írtak, meg adtak egy telefonszámot
2022. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy türelem, mert sajnos mindenhol nagyon hosszú a várólista. Simán lesz 1 éve mire a tanfolyam kezdetétől a kezedbe kaphatod a jogsidat. Sajnos még talán nekem is hiába kezdtem hamar a vezetést, ha most tavaszig szünet van.
2022. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Biztosan nem lesz 1 év^^'
2022. nov. 10. 23:54
 6/22 A kérdező kommentje:
Illetve nem vagyok türelmetlen, csupán nem kaptam információkat, és próbálom kideríteni. Nem sietek sehova.
2022. nov. 10. 23:55
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
#5 Legyen igazad, de az ismerősi körben, aki most csinálta a B-t azoknak mindnek ilyenkörül lett meg.
2022. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nagyban függ a lakhelytől is.
2022. nov. 11. 00:01
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
Székesfehérvár, megyeszékhely, tucatnyi autósiskola van.
2022. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy telefon a minimum, a hogyan továbbró, de ha személyesen bemegy a tanuló az iskolába, akkor sem kergetik ki.

A némán várakozás azért rossz ötlet, mert az iskola is megkapja ugyan az értesítést a sikeres vizsgáról, de valószínűleg a tanuló sokkal érdekeltebb a folytatásban, ha neki "nem sürgős" az iskola is ráér, foglalkoztatják azokat a tanulókat, akikkel megtörtént az egyeztetés.

Vannak olyan tanulók, akik anyagi, vagy egyéb okok miatt a sikeres KRESZ vizsga után nem akarják azonnal kezdeni a vezetés gyakorlást... ha a tanuló nem jelentkezik, sok iskolában az a trend, hogy várnak, nem sürgetik.

Az sem egy utolsó szempont, hogy a tanulónak is lehet beleszólása az oktató választásba, ha jelentkezik.

2022. nov. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!