Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecen, Orbán autósiskolánál...

Debrecen, Orbán autósiskolánál melyik oktatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan oktatót keresek aki türelmes, eléggé félek a vezetéstől, de mégis jó esély lesz rá hogy 30 óra elég nála.
2022. nov. 11. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Magára a kérdésre nem tudom a választ - szerintem érdeklődd meg valamelyik Debrecenben láttam/hallottam Facebook csoportban, lehet, hamarabb kapsz választ, mint itt.


DE!


Egy gondolatot engedj meg, kérlek. Ne álmodozz arról, hogy az a 30 keretóra elég nála. Nagyon kevés ember tud sikeres forgalmi vizsgát tenni mindössze a 29 kötelező óra után. Mondhatni ahhoz nagyon profinak kell lenni. Nemcsak az oktató türelmétől függ, hogy mennyi elég, hanem a te tudásodtól is. Pláne egy ennyire bonyolult, zsúfolt és forgalmas városban, mint Debrecen. Ráadásul Te magad írod le, hogy félsz a vezetéstől. (Amitől egyébként nem kell, hiszen ott fog ülni melletted az oktató, aki közbe tud avatkozni.) De a lényeg, hogy a tanulók 99%-ának kell vennie még legalább 5 pótórát ahhoz, hogy vizsgázzon.

2022. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

#1


Nem teljesen értek egyet a gondolatmeneteddel. Budapesten tanultam, végig forgalmas utakon. 22 teljesített óra után mehettem vizsgázni, ami elsőre sikerült, nulla kenőpénzzel. Baráti körömben sincs olyan sofőr, aki 30 óránál többet kellett volna, hogy vezessen.


Az, hogy megtanulsz-e 30 óra alatt vezetni, abban neked is velősen ki kell venned a részed. Ha a KRESZ-t ismered és gyorsan megszokod az alapokat, onnantól kezdve már sínen lesz az egész, nem kell izgulnod.


Az oktató pedig tökéletes áttudja majd adni neked a tudást a rutinjával.

2022. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"22 teljesített óra után mehettem vizsgázni, ami elsőre sikerült, nulla kenőpénzzel."

22 teljesített óra után? akkor vagy nem B-kategóriás jogsit csináltál, vagy sok évtizeddel ezelőtt történt, vagy jogszabályi előírást szegtetek.

2022. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a viszonylag jól haladó tanulók esetén is 40-50 óra vezetés a tipikus
2022. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A Viktort.
2022. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül levizsgáztál 30 órából?
2023. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!