Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire kerűl sokba egy...

Mennyire kerűl sokba egy 20-25 éves autó szervízelése, kasznizása?

Figyelt kérdés
Nincs most több pénzem csak egy ilyen régi autóra viszont kell a napi használat miatt és nincs időm arra, hogy gyűjtögessek.
2022. nov. 13. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amit nem lehet megmondani, mert 28326 különböző dologtól függ. Valahol 20 ezer és 2 millió között
2022. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb ahogy egyes írja, de valamit nem értek.

Ha csak 25 éves autóra van pénzed, miből akarod kilakatoltatni/szervizelni?

Ha meg arra is van, miért nem veszel egy kevésbé problémásat?

Szerintem írd le, hogy mennyit szánsz rá átírás nélkül, akkor könnyebben tudunk mondani valamit.

2022. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5-600e körül. Régebbi japánokat néztem.
2022. nov. 13. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Munkadíj nem függ az autó korától. Egy 25 éves autót is annyiért lakatolnak, fényeznek, mint egy 2 évest.

Anyagárban már lehet különbség. Általában idősebb autókhoz olcsóbb. De ebből nem azt kell levonni, hogy öreg autóhoz minden filléres tétel! Öreg autóhoz is lehet gyári új alkatrészt venni horror áron és olcsóbbat is utángyártottból, vagy használt bontottat.

2022. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Én tavaly vettem egy 2000-es évjáratú skoda felicia 1.3-at. Ez idő alatt egyszer lett hűtőcsere benne kompletten, azóta csak tankolom kis túlzással. Minimális költséggel ment át a műszakin is.
2022. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!