Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 25 éves fiúnak akinek 420...

Egy 25 éves fiúnak akinek 420 ezer a nettó fizetése, milyen autót érdemes/reális vennie?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 18:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kategóriára vagyok kíváncsi
2021. máj. 23. 18:40
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Amilyet szeretne első sorban.
2021. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Azt, ami számára praktikus, tetszik neki és anyagi helyzete megengedi. Az semmit nem jelent önmagában, hogy mennyi a nettó, ha mellette a fele tartozással van terhelve.
2021. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Milyen kategóriára gondolsz? Használtból még akár normálisabb prémium autók is fenntarthatók, ha újonnan nézelődsz, akkor szinte az összes kisautó és az alsó középkategóriások egy része is megoldható ha nem sajnálod rá a lízinget.
2021. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Azért nagyon nem mindegy milyen élethelyzetben.

És nem csak az autózási szokásokra és igényekre értve.

Mennyi a keret, milyen hosszabb/rövidebb távú tervek vannak amire kell a pénz (Ház/lakás, családalapítás stb). Milyen állandó kiadások vannak, mire és mennyi pénz megy el. Mennyi nem fájna fenntartásra.


Aztán utána jönnek a kérdések, hogy mik az elvárások az autóval szemben

2021. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mazda mx-5.
2021. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Én fordítva tenném fel a kérdést. Mi az ami tetszik. Mert hiába találgatunk, sorolunk fel autókat, ha neked nem jönnek be. Utána nézném meg, hogy elég-e rá az anyagi keretem.

A fizetés önmagában nem sokat mond. Inkább azt kellene tudni, ebből mennyi marad meg a hónap végén és mennyi megtakarításod van, amit autóra szánnál.

2021. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés provokatív, jelentve.
2021. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Csak dicsekedni jött :D
2021. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk havi 400 ezer a mai világban nem nagy összeg. Persze attól is függ mi van mellette, saját lakás, hobbi, albérlet ami viszi a pénzt.


Én valahol azt mondom, 1-2 éves megtakarítás amit mondjuk kocsira szánnék. Ekkora pénznél olyan 3-5 millió. Aztán nyilván itt is van új autó meg van bevált régi. Vehetsz megbízható népautót meg lehet különc is amire a gatyád is rámegy.

2021. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!