Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C4 Picasso (2008-2009)...

Citroen C4 Picasso (2008-2009) robotizált váltó mennyire szervizigényes? A 2.0 szívóbenzin motor milyen ennél a típusnál?

Figyelt kérdés

#robotizált váltó #szívóbenzin 2.0
2022. nov. 13. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Annyira szervíz igényes mint a többi francia csodabogár.Francia autót ne vegyél mert csak a baj van velük és nem mellesleg rosszak is.Viszont a motor az olyan,mint az amerikai autókban a v8.(remélem érted)
2022. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mondjuk 9 éve hajtok egy "szar" franciát, amivel tizedannyi baj volt ez idő alatt, mint a szintén nálunk lévő csodálatos VW-vel, szóval abban, hogy a francia autók szarok, bőven nem hiszek. Arról nem is beszélve, hogy előtt szintén francia autónk volt 6 évig és az is jó volt. De a motor szerintem is nagy étvágyú lehet.
2022. nov. 14. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

1.Nem azt mondtam, hogy "szar", sőt utalást se tettem ergo ne forgasd ki a szavaimat.

2.A VW mondhatni az egyik legmegbízhatóbb autó.Ha nekem nem hiszel van interneted.De egyébként bennem nyugodtan lehet hinni,mivel nem ma kezdtem az autók iránti fanatizmust+szerelést.

3."Francia autónk volt 6 évig és sz jó is volt". Nekünk volt 15 évig egy vw boránk és semmi baja nem volt.Le ellenőrztem mikor eladták és patináns volt és meglepő.Egyébként márka függően vannak különbségek,mint pl: volt a Fiat multipla és pl a Fiat 124 spyder.Ezt úgy kell érteni, hogy a multipla az egyik legcsúnyább autó.A fiat 124 spyder meg majdnem a legszebb.

2022. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha megvagy győződve arról, hogy jó akkor minek megkérdezni azt, hogy "szervíz igényes"?
2022. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Idézlek: "Francia autót ne vegyél mert csak a baj van velük és nem mellesleg rosszak is." Igazad van, ez nem utalás, konkrétan megírtad, hogy szerinted rosszak.


Pont az ilyen "ne vegyél francia autót, mert rosszak" típusú véleményektől tartottam. Egy egyszerű kérdést tettem fel. Nem arra voltam kíváncsi, hogy úgy általában kinek mi a véleménye a francia autókról. Ha nincs tapasztalatod a témában, akkor lapozz tovább.


Köszi

2022. nov. 16. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
"Nem arra voltam kíváncsi, hogy úgy általában kinek mi a véleménye a francia autókról".Senki nem véleményt írt, hanem tapasztalatot szimplán.Alapból ez a flegma stílus itt nem a legrelevánsabb annak érdekében, hogy te azt akarod, hogy segítsenek.De egyébként ha nem tapasztalat,hanem véleményt tettek fel akkor is hallgass rájuk.Én értek az autókhoz és bátran merem mondani, hogy sz*rtalicska mind 1/1-ig.
2022. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Amit írtam a végén azt a citroen c4-re értsd.Vannak jól/rosszul sikerült szériák.

2022. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!