Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.6 sportot...

Suzuki swift 1.6 sportot mennyire ajánlatos venni?

Figyelt kérdés

Ez is annyira elnyűhetetlen mint a kisebb mototos társai?

2008as évjárat



2022. nov. 15. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy elnyűlhetetlen ez is, de ha a vezetési élmény a cél akkor azt ne egy 1.6 szívóban keresd szerintem, drágák azok a swift sportok ahhoz hogy csalódj. Bár nem vagyunk egyformák.
2022. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Elég jók ezek a Swift Sportok. A Swift alapból is könnyű, agilis, erre a Sport rátesz egy lapáttal feszességben és dinamikában + kapsz egy pont "kellően erős" motort ahhoz, hogy kanyarogj vele egy jót, és ne érezd nagyon gyengének. Kicsit a Mazda MX-5 receptje, csak egy elöl hajtó városi miniautóban. Nekem volt pont ebből a generációból, tök jó élmény volt vele szerpentines szakaszokon vagy pályanapon menni, nagyon megbízható is volt, bírta a kiképzést, alig volt vele bajom. De azért egy év után ráuntam, akkor már valami kicsit erősebbre vágytam.
2022. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Én már vezettem. Nem igazán nevezhető sportosnak sem a teljesítmény, sem az úttartása. Egy kisebb motoros Golfban például sokkal jobb "élmény" autózni.
2022. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
elég megbízható, igen
2022. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a futóműve, stabilabb, gyorsabb is de nem kell 2 másodpercet elvárni 100-on. Ennyi. JA alkatrész viszont cumi lesz mert a mezeihez van bontott dugig meg utángyártott, itt lehet csak gyárit kapsz ami zsebbenyúlos.
2022. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
#3 Hát, japán. Mit vártál?😂
2022. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem azzal van a baj hogy japán. Hanem hogy sportmodellnek állítanak be egy gyenge autót. Még csak azt sem lehet mondani hogy könnyű, hiszen önmagában kicsivel több mint 1 tonna. Mellé az 1.6 szívó nagyon kevés a sportossághoz.
2022. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kinek mi kevés. 1 tonna egy autónak nem sok, ma már mit kapsz ami annyi, kb MX-5 és helló, na persze ha emberi pénzt akarsz költeni és nem nézel Lotust meg szénszálas szupersportautókat.


Sosem az volt a sportosság mértéke hogy mennyit megy egyenesben. Akkor egy Tesla Model S Plaid a világ legsportosabb autója? :)

2022. nov. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem csak egyenesről beszélek. De a kanyarokat sem veszi olyan jól, mint amennyire elvárnám egy sportmodellről. Mint írtam, ebben az árkategóriábna kapható mezei Golfok (Azért mondom a Golfot mert vezettem már többet is, és van összehasonlítási alapom) sokkal jobban ülnek a kanyarokban még gyári futóművel is.
2022. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A Golf minden, csak nem sportos. Fekszik, persze, de nulla visszajelzés, nulla élmény, esetleg ha egy GTI Clubsport vagy R amiről beszélünk akkor ez valamivel több (konkurensekhez képest ott is van hiány).
2022. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!