Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy ilyen autót jelenleg (Opel Corsa)?

Figyelt kérdés

Nézem a kínálatot, de sajnos nem értek hozzá. Nem akarom elxarni, azért kédezek.


Egy 2009-es 3 ajtós Opel Corsa D.

170 ezer lefutott km, 85 le, benzines.

A fontosabbak: tempomat, klíma, ülés és kormányfűtés van benne, tolató radar. Meg valami, aminek nem tudom a nevét, de a lényeg, hogy arra megy a világítás, amerre tekerem a kormányt, ez nem tudom, extra e.

Ezek mind működnek is. Nem roncs autó, sehol sem rohad, nincs kiülve meg semmi.


Mennyi a reális ára? Autópiacon 1,5-2 millió között látom az árukat, de elég nagy az árrés. Mi az amit nem lenne pofátlanság elkérni érte?


2022. nov. 16. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd ki 1.8ért. Ha nincs jelentkező akkor mindig faragsz az árból.
2022. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megnézném a kínálat tetejét és mennék lejjebb és lejjebb, nézném a hirdetéseket, ha találsz mindenben olyat, amilyen a tied, akkor megvan, hogy hol az ára neki. Mondjuk abból levonnék 100 ezret a helyedben, hogy azért legyen esélye hogy megveszik és mehet is fel a hirdetés. Ha sokáig nincs jelentkező akkor 50 ezrenként mennék lejjebb árban mondjuk 2 hetente.
2022. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1.5 millió max
2022. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állítsd be a használtautó.hu keresőt: adott évjárat (vagy plusz-mínusz 1-2 év ha kevés a találat)

adott köbcenti

adott km (lélektani határok között, pl 150-200e km)

Kidob x darabot, szűrd ki ha van valami oda nem illő, aztán első 1/3-hoz belőve az árat esélyesen elviszik nem túl sokára.

2022. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*előző vagyok, ajtók számára is kell szűkíteni. Ha sok az extra, lehet a kínálatban azt is nézni, hogy a hasonlók között mennyiért van nagyságrendileg hasonló felszereltség, feljebb viheti az árat.
2022. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Oliver38 ***** válasza:
Ajtók számára jelen esetben nem szűkítenék a 3 ajtó itt szerintem hátrány, szép az 5 ajtós is, praktikusab is és könnyebb a parkolóban kiszállni mert nem egy batár hosszú ajtó van amit alig tudsz kinyitni a melletted álló kocsi miatt.
2023. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!