Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz vizsga b kategória...

Alízvagyok kérdése:

Kresz vizsga b kategória vizsga program milyen?

Figyelt kérdés
E titánon tanulok de azt hallottam nem ez az ügy teszt program lesz a vizsgán hanem régi fajta. Ki mit tud róla?

2022. nov. 16. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen a program? A kérdés adatbázis ugyan az
2022. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem pontosan ugyanaz, nekem voltak olyan kérdések is amik etitánon nem voltak, de az anyag megtanulásával azokra is lehetett válaszolni.

De nagyrészt tökugyanazok a kérdések.

2022. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es.. a rendszerben 2500 kérdés van, így nem csodálkozz azon, hogy voltak olyan kérdések, amikkel nem találkoztál. Te kb 100-200 kérdést néztél meg.
2022. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A pogram kinézetében van különbség, illetve, hogy míg az e-Titanon, az 1 percen belül tudsz változtatni, ha kijelöltél egy választ, addig a vizsgán már nincs javítási lehetőség.
2022. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy? Aki alkalmas, az akármilyen tesztet 100%-ra ír meg.
2022. nov. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kevésbé troll válasz, amíg e-titánon nincs zsinórban pihi nélkül 10 hibátlan teszted, felesleges vizsgáznod. Ha ez megy, akkor 1-2 hibával tuti a kresz. Ha ez nem megy, neadjisten hárompontosat is képes vagy rontani, akkor gondolkodj még. (Direkt írtam, hogy gondolkodj, nem azt, hogy tanulj, mert a KRESZ 98%-a józan paraszti ész. Nem bemagolni kell, nem a kérdéseket kell ismerni, szimplán fel kell fogni, mi a biztonságos.)
2022. nov. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A 6-nak nem tudok igazat adni. Én pénteken vizsgáztam, soha nem írtam gyakorlásként hibátlant, mégis átmentem (sőt, valahogy hibátlanul megírtam, azóta se tudom hogy XD). Egyébként gyakorolni kell a teszteket és igazából át lehet menni. A kérdések ugyanazok, csak annyi, hogyha rányomsz egy válaszra, már nem tudod változtatni utána. Sok sikert!
2022. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

3 órát nézegettem mert többet nem pazarlok az értékes időmből ilyen dolgokra mint a kresz. A kresz oktatáson nem figyeltem oda, mert egy diploma nélküli tanulatlan bohóc nem köti le a figyelmemet, illetve sokszor be sem jártam.


Ennek ellenére elsőre meg lett a kresz vizsga, igaz nem hibátlanul mert nem fogom megmondani fejből hogy melyik paragrafus vonatkozik xy jogszabályra de ez engem hidegen hagy. Aki nem képes a kresz vizsgát maximum 2-3 nap gyakorlással megcsinálni ott komoly gondok lehetnek az illető mentális állapotával és IQ szintjével.

2022. dec. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Kamu válasz. Nincs olyan kérdés a vizsgán, hogy paragrafus meg egyéb jogszabályok, a KRESZ-nek hívott valami maga egy jogszabály, vizsgán annak a tartalmát kérdezik, illetve műszaki és vezetéstechnikai ismereteket, de soha senki nem mondta, hogy el kéne olvasni a jogszabályt a sikeres vizsgához és biztonságos közlekedéshez.


De amúgy jófej vagy, hogy egy diploma nélküli, tanulatlan bohóc nem köti le a figyelmed, gondolom 20 generációra visszamenőleg tudós a családod és hozzád egy boltos vagy egy kőműves ne is beszéljen. :D

2022. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az IQ szintjével pedig senkinek nem lehetnek nagy gondok, mivel javarészt nem fejleszthető dolog, és nem befolyásolja különösebben a mindennapi életben a sikerességet.
2022. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!