Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » JSZP-n a futásteljesítmény...

JSZP-n a futásteljesítmény adatoknál a sok dátum mire utalhat?

Figyelt kérdés
Friss műszakis autónál műszaki előtt 2 héttel van egy dátum, ami nem eredetvizsga. Látszólag magánszemély árulja.
2022. nov. 19. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Műszaki, eredetvizsga és adásvételnél lesz új bejegyzés.
2022. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
57%

Hát ugye ha jól tudom, eredetvizsgát minden tulajdonosváltásnál kell csinálni, tehát gyakorlatilag az alapján be lehet azonosítani, hogy hányszor adták el az autót ténylegesen.

Ugye van külön olyan is, hogy eddigi tulajdonosok száma: 5, nálam 5 szerepel, de valójában csak két tulajdonosa volt az autónak, csak tesztautó révén első tulajdonosa maga az Opel volt, aztán akinek eladták, majd a kereskedő, akitől én vettem.

2022. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2, az csak 4 tulaj, valami még hiányzik.
2022. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: Nem jól tudod.

Pl. egyenes ági rokonok közötti adásvétel/ajándékozás esetén sem kell vagy öröklés esetén sem.

2022. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekek én okt 4.én csináltam eredetvizsgát a kocsimra, 2 napig fenn volt JSZPn a sok fénykép majd levették amikor a hivatalban áirattam és megkaptam az uj forgalmit. Azóta sincs fenn csak az utolsó 2011 es vizsgafotók. EZ MI?
2022. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!