Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a különb autó, egy...

Melyik a különb autó, egy benzines második generációs, pár éves Dacia Logan vagy egy 30 éves vagy annál is öregebb Audi 80 vagy bmw 3-as (szintén benzines)?

Figyelt kérdés
Ki melyiket venné? A másik hogy lehetséges, hogy egyszer a Dacia is olyan minőségű autókat fog gyártani, mint a Skoda vagy a Volkswagen? Szerintem egy pár éves Logan azért különb autó, mint a fent említett ex prémium kiöregedett kocsik.

2022. nov. 22. 21:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Hát az audi korához képest olyan állapotban lenne mint a Dacia akkor egyértelműen azt venném.
2022. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Ez így túl széles skála.

Sok lenne még a közbeeső autó.

2022. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De miért vannak annyian rá kattanva ezekre a germán ipari hulladékokra? Amikor pl egy Peugeot 406 is van olyan megbízható, minőségi sőt sokkal szebb is mint ezek a bayerische Müll wagenek meg régi Audi 80/100-asok?
2022. nov. 22. 21:27
 4/29 anonim ***** válasza:
46%
azért egy gyári e30 vagy audi 80 már ot azokra merevedik . a lefingott rozsdakupac nímet prémium vs dacia = egyik sem nyerő maradok a japó gépeknél
2022. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Egyébként nissanom van. Azelőtt is japán autóm volt és ezután is az lesz. Főszempontom a megbízhatóság és a könnyen szerelhetőség. Csupán válaszoltam a kérdésre.
2022. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönettel a japanokat én is szeretem! Az autógyártás jövője dél koreaval együtt már jó ideje. A germán autókat soha nem szerettem és nem is vennék.
2022. nov. 22. 21:58
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak ez a két opció van?



#6 az autógyártás JÖVŐJE? Muhhaha!!!!

2022. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

“A másik hogy lehetséges, hogy egyszer a Dacia is olyan minőségű autókat fog gyártani, mint a Skoda vagy a Volkswagen? ”


Nem, arra ott a Renault

2022. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Aki nem autób*zi az sose fogja ezt megérteni. Mindegyik autónak megvan a maga tábora és ha vérthánysz, akkor is lesznek olyanok, akik előbb veszik meg a régi szarokat, mint az új Dákót
2022. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Mit jelent az, hogy különb autó?


A BMW/Audi szebb, kényelmesebb, erősebb, jobb érzés utazni benne, még akkor is, ha 30 éves. (Nyilván nem egy lefingott melós/boyracer/cigó autóra gondolok)


A pár éves dacia meg egy lélektelen guruló esernyő. De nyilván megbízhatóbb, kevesebbet kell vele foglalkozni, benne vannak a modern kütyük.


De szerintem akit nem vakít el a német-gyűlőlet, annak ez egyértelmű.

2022. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!