Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltógomb csere. Bonyolult?...

Váltógomb csere. Bonyolult? Lehet csak a gombot cserélni külön vagy szoknyával együtt érdemes?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Autója váltogatja, legtöbbnél nem szoknyával együtt van. Levenni szintén eltérő, néha menetes és le kell csavarni, néha csak le kell húzni. Keress rá youtube-on, általában vannak ilyesmi videók, főleg ha népszerűbb típus.
2022. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán le lehet csavarni a váltógombot,max le kell pattintani a váltószoknyáról.Egyáltalán nem bonyolult de keress rá interneten a pontos típusra mert lehetséges hogy trükkösen van megoldva
2022. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha írtál volna egy autótípust még lehet tudtunk is volna segíteni...

De miért is írnál? :D


Az enyémen pl rá van ragasztva, nem menetes...

A fateromén meg menetes.


Na ezzel előrébb vagy? Nem, mert nem írtam milyen autók ahogy Te sem írtad milyen autó.

2022. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
VW passatom van. B6. Nincs férfi ember a háznál, ezért magam akartam megoldani. Ezt ahogy néztem, le kell feszíteni, viszont nem tudom, hogyan fogom megoldani. Nehogy kitörjem a váltót :D
2022. nov. 25. 17:19
 6/7 anonim válasza:

Nem egy túl bonyolult dolog a cseréje, kell hozzá egy kombinált fogó, illetve egy lapos csavarhúzó vagy valami cél szerszám amivel kipattintod a keretet. Passatnál érdemes kompletten a szoknyával cserélni, nem annyival drágább kompletten és akkor nem kell a szoknyával is bajlódni külön-


A szoknyát ki kell pattintani és felhúzni hogy lásd a váltógomb alját. A váltógomb alján látni fogsz egy szorítóbilincset (fém karika), ezt kell elvágni. Így már le is tudod húzni az egészet kompletten és mehet fel az új szett. Az új váltógombon lévő szorítőgyűrűt a fogóval össze kell nyomni, így fog rögzülni.


Én ezt tudom ajánlani, itt van kompletten váltószoknya kerettel, váltógombbal és új szorítógyűrűvel.


[link]

2022. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó a részletes választ, segítséget 😊

Kellemes ünnepeket!

2022. dec. 19. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!