Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezeket a különleges autókat...

Ezeket a különleges autókat hogyhogy nem vették még meg?

Figyelt kérdés

A használtautók oldalán már hónapok óta ott van két rendkívül ritka autókülönlegesség. Az egyík egy Enzo Ferrari, a másik egy Mercedes SLR Mclaren. Nincs kiírva ár, a magam részéről 100-1230 millióra saccolom őket.Ez nekünk csillagászati összeg, de azért 1-2000 ember biztosan van még itthon is, akiknek nem gond ennyit kiadni.

Éppen ezért nem értem, hogy miért nem vették meg egyiket sem. Úgy tudom, máshol azonnal lecsapnának egy-egy ilyen különlegességre, mert kiváló befektetés lehet, pont a ritkasága miatt. Vagy esetleg van benne olyan rizikó, amiről én laikusként nem tudhatok?


2010. szept. 29. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

egyszerű, a nagyon vékony réteg akinek van annyi, az nem vesz használtat.

egyébként sem úgy gondolkodnak, mint mi.

2010. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

németeknél nézz körbe használtautós oldalon, rengeteg enzo meg slr vár új gazdira, és ott legalább rá merik írni az árukat is.


amúgy ez a gazdag nem vesz használtat ez szerintem hülyeség


HA beütne az a fránya öttalálatos mondjuk milliárdos nagyságrenddel, én speciel akkor sem vennék ilyen kocsit/kocsikat. magyarországon értelmetlen.


de HA mégis úgy döntenék, hogy akarok venni egy enzót vagy egy slrt, akkor bizony nem maradna más lehetőségem, mint használtat venni. ennek az a pofon egyszerű oka, hogy ezeket újonnan már nem árulják.


enzóbol 400 darab készült, az utolsó 2004-ben

az slr-t pedig már felváltotta az utódmodell


csak használtan kaphatóak tehát, és hogy csak a kérdésre is válaszoljak: miért nem veszi meg őket senki? én sem venném meg magyarországon. kimennék érte a németekhez, ott legalább normális szervízt kaptak.

2010. szept. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fizetőképes kereslet az oka. Ezek ún rétegmodellek, tehát a vevői egyszerre nagyon tehetősek, értékelik a tradicionális márknevet, azt a nimbuszt, ami körülötte van, és kifejezetten nagy teljesítményű sportautóra vágynak. Értékelik a műszaki értékeket, annak a kifinomultságát stb stb Valószínű náluk az elhelyezés sem gond stb stb.


Nálunk szinte alig van olyan ember, aki az összes paraméternek megfelelne. Náluk aki gazdag, az inkább kényelmes autót vesz, mennyi SUV mászkál. Itt nem trendi a sportkocsi.

2010. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogy elöttem irták: aki megteheti h ilyen autot vegyen az nem fog használtat venni, és személy szerint én se vennék ilyen autot még ha megtehetném akkor se, am nézd meg van fent egy Lamborghini 52 milláért (fekete)na azt a srácok ismerem, mert a szomszédom rokona és mentem azzal a Lamboval, de azt kell mondjam nagy szar. hiába full extra meg minden akkor se venném meg.
2010. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!