Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta (2005 facelift...

Ford Fiesta (2005 facelift előtti) gyári első lámpatesteknek mi a márkája?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ford Motor Company


A gyári alkatrészeknek nincs márkája. Nyilván valaki legyártja nekik, de hogy melyik autógyártónak melyik részét melyik beszállító kezeli, azt a legtöbb esetben nem nagyon lehet tudni.

2022. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

Nem lehet tudni? Minden alkatrészbe bele van nyomva a gyártó logója (Hella, Valeo stb). A Ford különben sem gyárt lámpatestet.

2022. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:

"Ford Fiesta (2005 facelift előtti) gyári első lámpatesteknek mi a márkája?"

Azt nem tudom, hogy ki a Ford beszállítója, de a más gyártókkal óvatosnak kell lenni. Én néhány éve vettem utángyártottat és besárgult a naptól. A másik, az eredeti még nem.

Ha most vennék, bontott gyárit vennék.

2022. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Lehet azért mert a gyári lámpabúra üvegből volt, az utángyártott meg múanyagból.
2022. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krwkco ***** válasza:
Mindkettő műanyag.
2022. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban Ford Motor Company. Vettem inkább bontott lámpákat, mert 2x is volt dolgom utángyártottal, ezért nem akartam azt venni megint. Az utángyártottat nem lehetett normálisan beállítani, mindenhova világított csak oda nem ahova kéne...
2022. dec. 10. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!