Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondták ezt a szervizben?

Miért mondták ezt a szervizben?

Figyelt kérdés

Van egy bmwm, és tavaly nagyon megpadkáztam. Annyira hogy csak pótkerékkel tudtam továbbmenni és a gumi is teljesen kuka lett azon a kereken. Viszont a felnit neki álltam utána otthon javítgatni , és kalapáccsal javítottam és azt vettem észre hogy szépül attól amit csinálok mert nem akartam fizetni majd visszarakattam rá a gumit és úgy használom. Viszont gyorsításkor és fékezésnél rázkódik az autó.

Voltam ma gumisnál a toyotámmal mert a gumija eresztett hátul és ismertek ott már a bmwvel is és amíg dolgoztak elmeséltem nekik ezt mert kérdeztek a bmwről.

Azt mondták hogy “az kemény” és nagyon kinevettek.


Miért tették ezt? Én csak szorgalmas voltam és magamnak kijavítottam a hibát amit okoztam.



2022. dec. 1. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Centrírozni is kellett volna a kereket a kalapálás után. De ha nagyon megsérült, akkor inkább cseréld le, ne ezen spórolj.
2022. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egy BMW-d meg egy Toyota-d, de otthon kalapálod a kerekét. Hát elég "kemény!"
2022. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Azt a felnit görgőzni kellett volna, nem kalapálni, majd elégedett mosollyal visszarakni.

Hát öcsém, ez tényleg kemény.

2022. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2022. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
cool story bro
2022. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
azrt mert illigyek bmw csak a gazdagok veszneke , akinek van bwmje és kalapácsa az a gazdagok között is nagyon gazdag
2022. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a keményt úgy értették, h kemény a farkuk és szeretnének szexelni veled, mert begerjedtek a menő sztoridtól
2022. dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Viszont gyorsításkor és fékezésnél rázkódik az autó. "

Ez nem a felnitől van, lesz ott más komoly baj is.

2022. dec. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert így nem lehet javítani
2022. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hypno ***** válasza:

Az Antarktiszra nem mehet olyan orvos, akinek nem vették ki a vakbelét, mert egyszer az egyikkel előfordult, hogy saját magát kellett megműtenie.


Szóval vannak dolgok amiket megcsinálunk saját kezűleg, de a felni egyengetés pont nem ilyen.


Ja és mondj hálát az őrangyalodnak, hogy vigyázott, hogy ne állj fejre a faszán megjavított kerekeddel.

2022. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!