Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény a Debica Frigo 2...

Vélemény a Debica Frigo 2 téligumiról?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy a lengyelek gyártják,továbbá Goodyear csoporthoz tartozik. Mennyire jó téli időszakban? Havas-nedves úton ?
2022. dec. 2. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországra az összes téligumi tökéletes.

Hó nem esik, de ha esik is ugyan úgy meg tudsz vele állni, mint bármelyikkel. A teszteken megbundázott eredményeket felejtsd el. Teljesen felesleges egy méreg drága, agyon promózott michellin vagy egyéb gumit venni, amit ezen a klímán ki sem tudsz használni.

100 km/h-ról lesatuzol, akkor nem 3 méter fog megmenteni, az csak marketing a hozzá nem értőknek.

2022. dec. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb tényleg mindegy milyen téligumit veszel. Ha nem mész sokat akkor a 4 évszakos a legjobb választás.
2022. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

magyarországon tökéletes

ha át akarsz kelni az alpokon, oda kell jobb gumi

2022. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó lesz.

Tökmindegy milyen télit veszel, mert úgysem nagyon fog kelleni, csak majd áprilisban 2 napig, de akkor meg már a raktárban lesz, nem az autón. :D


Én az utóbbi évek rapszodikus időjárása miatt már csak 4 évszakosat használok, teljes megelégedettséggel és a gumicserén sem kell idegeskednem.

2022. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, mindig mikor ránézek, azt mondom hogy "De bika ez a gumi."😅
2022. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!