Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felétek mi a helyzet, ti...

Felétek mi a helyzet, ti tudtok tankolni? Nálunk (megyeszékhely melletti város) 1 benzinkúton lehet, a többinél nincs benzin, de még 100-as se.

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 11:05
 1/8 anonim válasza:
Itt sincsen, nem olyan kicsi város, mert kb 18 ezer fős és van igazából (Volán,MOL,OMW,SHELL) és egyik helyen sincsen. :D
2022. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze csak sorba kell állni.
2022. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Zeg, OMV-n tankolunk, férjem dieselt, én benzint, mindkettő van
2022. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedden tankoltam Bp agglomerációs kisvárosban olyan helyen, ahol eddig mindig volt minden. Kedden én még tankoltam, de dízel nem volt egy csepp sem. Tegnap rá akartam tankolni, nem volt semmilyük. Több kút is van a városban, az egyikben árstopposból már augusztus óta nincs benzin, oda már nem is megyek, a többit nem tudom (de most ugye kénytelen leszek feléjük kanyarodni)
2022. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tudunk, ha kivárjuk a legalább 1 órás kígyózó sort a benzinkút előtt
2022. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Győr itt van minden de mindenhol kmes sorok
2022. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel tankoltam Győr mellett, minden rendben volt.
2022. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap Esztergom-kertváros OMV kúton tankoltam reggel 6:30 körül, és volt minden hatósági áron, és sorba sem kellett állni. Mostanában akárhányszor arra járok mindig bemegyek tankolni mert ott eddig mindig volt minden ami kellett és nem kellett soha 3 percnél többet várnom. Igaz nem jrok arra mindig mert nekem eléggé kkiesik meg nem is lakok annyira közel sem, de heti egyszer útba szokott esni akkor mindig tankolok még ha csak 10 liter hiányzik akkor is. Én úgy vagyok vele inkább legyen tele az a biztos. Ünnepek alatt úgysem fogok kocsikázni.
2022. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!